Privatūs slaugos namai ,,Addere Care’’

rasytojas avataras

person holding a stress ball
Photo by Matthias Zomer on Pexels.com

Visai neseniai atsidarę nauji privatūs slaugos namai ,,Addere Care’’ kviečia daugiau sužinoti apie juos ir jų taikomą praktiką. Addere Care taiko švedišką slaugos praktiką teikiant slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Trakuose esantys slaugos namai pasižymi ne tik profesionaliu personalu ir nuoširdžiu rūpesčiu pacientais, bet ir nuostabia lokacija, kuri leidžia pasimėgauti gražiais Babruko ežero ir šalia esančiais gamtos vaizdais. Addere Care siūlo daugybę skirtingų paslaugų nuo apgyvendinimo ir nuolatinės priežiūros iki gydytojų apsilankymų ir medicininių procedūrų taikymo. Tai padeda palengvinti ten gyvenančių asmenų kasdienį gyvenimą bei sumažinti skausmus dėl ligos ar jų padarinių. 

Addere Care darbuotojai

Addere Care komandą sudaro gausus būrys slaugių, priežiūros specialistų, gydytojų, administracijos darbuotojų, kurie padeda pacientams kiekvieną dieną. Kadangi Addere Care bendradarbiauja su Swedish Care International, darbuotojams yra suteikiama galimybė nuolat keltis kvalifikaciją, dalyvauti įvairiuose mokymuose, kurie yra paremti švediška slaugos praktika. Tai padeda užtikrinti darbuotojų profesionalumą, kompetenciją bei palaikyti pozityvią atmosferą slaugos namuose. Addere Care darbuotojai nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais, padeda užtikrinti lengvesnį jų kasdienį gyvenimą, mažinti turimus skausmus tam, kad jų gyvenimo kokybė būtų geresnė, o kasdiena paprastesnė. Esant poreikiui, apsilankantys gydytojai gali paskirti reikiamus tyrimus, išrašyti vaistus, priskirti reikiamas medicinines procedūras. Taip pat, jeigu visos reikiamos paslaugos negali būti suteikiamos Addere Care slaugos namuose, pacientai gali būti išsiunčiami rimtesniam gydymui į kitas sveikatos įstaigas, kuriose jiems bus suteikiamos visos reikiamos paslaugos. 

Kaip patekti į slaugos namus Addere Care?

Kaip ir kiekvieni slaugos namai, taip ir Addere Care priima asmenis su gydytojo siuntimu. Jeigu asmuo gauna gydytojo išrašytą siuntimą slaugai, Addere Care pagrindinės paslaugos gali būti suteikiamos nemokamai (ligonių kasų lėšomis). Taip pat Addere Care paslaugas galima gauti ir mokamai. Kreiptis dėl paslaugų Addere Care slaugos namuose galima internetinėje svetainėje užpildžius reikiamą formą, elektroniniu paštu arba paskambinus telefonu. Ar asmeniui priklauso slauga gali pasakyti jo šeimos gydytojas. Tai priklauso nuo asmens būklės, ligos istorijos, jo galimybių susitvarkyti kasdienėse situacijose, savarankiškumo. Tik jį gydantis gydytojas gali pasakyti kokio tipo slauga priklauso. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai