Privalomi dalykai, kad keliauti būtų patogu

rasytojas avataras

Posted on :

Artėjanti vasara – neabejotinai bus daugumos žmonių kelionių sezonas. Vieni keliaus automobiliu, kiti autobusais, traukiniais, o dar kiti – lėktuvais. Tiems, kurie keliaus tolimesnius atstumus, neabejotinai reikia kuo daugiau patogumo, tad šiame straipsnyje pasidalinsime dalykais, kuriuos reikėtų turėti norint kelionės metu patirti kaip įmanoma daugiau patogumo.

Kaklo pagalvėlės

Atrodytų – toks paprastas išradimas, tačiau ilgą 8-10 valandų kelionę niekaip neįsipatoginant krėsle, ji gali paversti komfortišku miegu patogiai pasidėjus galvą. Kelioninės kaklo pagalvėlės būna dviejų tipų – pripučiamos arba su užpildu. Pripučiama pagalvėlė yra kompaktiškesnė, kadangi išleidus iš jos orą, pagalvėlę galima susidėti į vos kelių centimetrų pločio kišenę. Vis dėlto pagalvėlė su užpildu yra patogesnė. Taip yra todėl, kad pripučiamose pagalvėlėse oras po vidų pasiskirsto vienodai ir daugiau mažiau visa pagalvėlė yra vienodos formos ir vienodo minkštumo. Tuo tarpu pagalvėlėje su užpildu, užpildą galima sukoncetruoti vienoje ar kitoje vietoje jei norisi kietesnės ar minkštesnės pagalvėlės. Visgi, tokia pagalvėlė visą laiką užims daugiau vietos.

Kojų atramos

Apie šį išradimą daug kas nė nepagalvoja, tačiau jį itin mėgsta vaikai. Visai kaip kaklo pagalvėlės, pagrinde kojų atramos yra pripučiamos. Jos neužima daug vietos, o atsisėdus traukinyje, automobilyje ar lėktuve ją galima greitai prisipūsti ir pasidėti tarp savo ir priekyje esančios sėdynės, taip panaikinant tarpą tarp sėdynių ir sukuriant galimybę ištiesti kojas. Ištiestos kojos ir dar kaklo pagalvėlė – skamba kaip visai geras miegas. Visgi, prieš tokią pagalvėlę naudojant lėktuve rekomenduojame atsiklausti lėktuvo įgulos, kadangi kai kurios avialinijos dėl saugumo tokius dalykus draudžia.

Kelioniniai skysčių indeliai

Tai dalykas, su kuriuo susiduria be išimties visi keliautojai lėktuvu. Juk puikiai žinome tą rutiną, kuomet oro uosto patikros zonoje tenka iš bagažo iškraustyti visus buteliukus su šampūnais, kremais ir t.t. Būtent todėl verta vieną kartą investuoti į tokių indelių rinkinį ir kelionėms pasiimti tik tiek skysčių, kiek reikia. Kelioniniai skysčių indeliai būna įvairių rūšių – su dozatoriais, purškikliais, piltuvėliais ir t.t. Tad į juos galima sutalpinti įvairios konsistencijos skysčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai