Priežastys, kodėl nepasitikima antrąją puse

rasytojas avataras

Posted on :

 

Bandant kurti naujus santykius dažnai pastebima, kad antroji pusė nenoriai pasitiki savo partneriu. Dažnai kyla klausimų iš kur tas nepasitikėjimas atsiranda. Psichologai dažniausiai verčia žiūrėti į praeitį ir ten ieškoti priežasčių. Kalba eina ne apie charakterio formavimąsi, o būtent elgesį, kuris buvo dar pačioje santykių pradžioje. Žinoma, kai kurios nuomonės taipogi išsiskiria, tad ir į tai reikėtų atkreipti dėmesį bent jau minimaliai. Galvojant kokios priežastys lemia nepasitikėjimą partneriais, verta pabrėžti, kad jų ieškoti reikia tiesiog elgesyje ir praeityje. Apie ką konkrečiau kalbama – skaitykite žemiau.

Viena iš pavyzdžių – vyras susituokia su moterimis ir susilaukia vaikų. Verda rutina ir moteris nusprendžia, kad nori kažkur išeiti su draugėmis. Vyras yra prieš ir kategoriškai draudžia per daug išgerti. Nuolatos skambina, tikrina ar viskas tvarkoje. Tačiau, moteris yra nepatenkinta tokia priežiūra ir nuolatiniu patikrinimu. Psichologai pataria pažiūrėti į praeitį kai santykiai dar tik vystėsi. Užuomina į pirmą pasimatymą.

Jeigu ta moteris su savo vyru susipažino kažkokioje vietoje ir po poros valandų trukusios pažinties jau atsidūrė su juo lovoje, tuomet natūralu iš kur kyla nepasitikėjimas. Tokiu atveju, vyras nori pasakyti „su manimi sugulei po poros valandų nuo pažinties, tai kodėl turėčiau tavimi pasitikėti?“ – tai, pasak psichologų yra esminė priežastis, sukelianti nepasitikėjimą. Vargu ar rasite nors vieną psichologą, kuris ragintų užsiimti lytiniais santykiais per pirmą pasimatymą ir leistų tikėtis ilgalaikių ir gražių santykių.

Nuolatinis nepasitikėjimas dažniausiai irgi būna viena iš priežasčių kodėl poros skiriasi. Paprasčiausiai, jeigu norima sukurti ilgalaikius ir tvarius santykius, dar susipažįstant reikėtų bent jau minimaliai analizuoti savo elgesį ir numatyti galimas situacijas ateityje.

Dėl nepasitikėjimo taipogi gali būti kaltas ir bendravimas su kitais žmonėmis, ypač priešingos aplinkos. Jeigu jūsų antroji pusė mato, kad jūs dažnai flirtuojate su bendradarbiais, tuomet akivaizdu, kad jis pavydės ir vertins tai kaip grėsmę. Toks žmogus taipogi jaus nepagarbą ir matys, kad ji mažai jums rūpi.

Tad, jeigu jūsų santykiuose vyrauja nepasitikėjimas, svarbiausia yra atsižvelgti į praeities ir dabarties klaidas  – to reikėtų vengti ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai