Prekybos sistemos: valdykite savo verslą saugiai ir efektyviai

rasytojas avataras

Posted on :
,

Kompiuterinės kasos sistemos ir jų įranga – tokie terminai, kurie mažiau pažįstami parduotuvių, kavinių, restoranų klientams, tačiau puikiai pažįstami šio verslo savininkams bei darbuotojams. Dirbant fizinėse prekybos vietose, kur atsiskaitymas vyksta tiesiogiai kontaktuojant su klientu, nepriekaištingai veikianti kasos aparatų sistema labai stipriai palengvina darbą. Todėl verslininkai neabejodami investuoja į kompiuterinės kasos sistemas, kurios užtikrina patogų būdą įvairiems piniginiams atsiskaitymams ir kitoms piniginėms operacijoms.

Universalių valdymo sistemų specialistai teigia, jog šiomis dienomis bene populiariausia ir efektyviausia yra kasos aparatų ir įrangos nuoma. Savo darbą išmanantys profesionalai jums pasiūlys visą reikalingą techninės ir programinės įrangos nuomą su visapusišku jos įdiegimu ir visomis įmanomomis konsultacijomis.

Bene populiariausios ir labiausiai pageidaujamos įvairių prekybos vietų  bei kavinių, barų, restoranų, degalinių  savininkų prekybos sistemos yra POS sistemos. POS sistemos – tai jau ilgą laiką puikiai žinomi kasos aparatai, reikalingi atlikti įvairias pinigines operacijas. Jie gerokai skiriasi nuo elektroninių kasos aparatų, nes sklandžiai suderina paprasto kasos aparato ir kompiuterio veiklą. Tai reiškia, jog POS sistemos yra gerokai lankstesnės ir efektyviau prisiderina prie pačių įvairiausių klientų poreikių.

Kad galutinai įtikintume prekybos sistemos įrangos nuomos efektyvumu, pateiksime funkcijų sąrašą, kurias gali suteikti kompiuterinės kasos sistemos:

  • Įmanomos visos kasos funkcijos. Tai labai efektyvu ir greita. Be to,  labai patogu, jeigu ateityje jūsų verslo srityje prireiks kažkokių papildomų funkcijų. Nereiks pirkti kitos POS sistemos, tiesiog užteks įdiegti papildomas funkcijas.
  • Įmanomos nuolaidos. Su POS sistema labai paprasta ir patogu administruoti visas įmanomas nuolaidų sistemas. Profesionaliai sukonfigūruotas aparatas tiesiog nuskenuoja kortetes ir automatiškai nuolaidas pritaiko.
  • Sąskaitos faktūros.   Dirbdami su POS sistemomis lengvai galėsite perduoti sąskaitas faktūras savo buhalterijos sistemai. Taip nekils jokių kliūčių tuoj pat tas sąskaitas atspausdinti klientams.
  • Visai nebūtinas interneto ryšys. Klaidingai manoma, jog POS kasos sistemos gali veikti tik esant interneto ryšiui. Skubame paneigti šią nuostatą. Net nesant internetui kasos aparatu galima naudotis ir visos jo funkcijos veikia be priekaištų.

Verta žinoti, jog kasos aparatų ir įrangos nuomą siūlančios įmonės gali pateikti gana platų prekyboje reikalingų įrenginių asortimentą: elektroninių kortelių skaitytuvus (EPS), kvitų spausdintuvus, skenerius, UVS fiskalinius blokus, vaizduoklius, savitarnos kasas ir kt. Nors kompiuterinės sistemos darbas ir atliekamos funkcijos išties apima platų spektrą, jų įsigijimui ar nuomai jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Dažniausiai užtenka, kad įmonėje be trikdžių veiktų telefono linija. Tuomet tereiks užpildyti prašymą, pasirašyti sutartį ir kasos aparatu bei visa kita reikalinga įranga  jau galėsite džiaugti po kelių dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai