Prekyba stogo čerpėmis: kada rinktis?

rasytojas avataras

Posted on :

Stogo dangų pasirinkimas rinkoje itin platus. Tačiau prekyba stogo čerpėmis kiekvienais metais populiarėja visame pasaulyje. Lietuva – ne išimtis. Daugybė gamintojų Lietuvoje siūlo platų keramikinių ar bituminių stogo čerpių pasirinkimą. Labai daug žmonių, pradėdami galvoti, kokią stogo dangą reikėtų rinktis, galvoja, kad čerpės nėra patikimas sprendimas ir baiminasi, kad jos reikalauja daug priežiūros. Tačiau iš tiesų tai vienas moderniausių sprendimų stogams.

Pamėgtos visame pasaulyje

Tiek bituminės, tiek keramikinės čerpės yra plačiai naudojamos įvairiose pasaulio šalyse. Pirmiausia todėl, jog tai universali stogo danga, kurią lengva pritaikyti prie įvairaus eksterjero ir stiliaus. Čerpių danga puikiai dera ant įvairių formų pastatų, be to, gali būti pritaikytos tiek moderniuose, tiek senos statybos pastatų kvartaluose.

Ilgaamžis sprendimas

Vienas didžiausių stogo čerpių privalumų yra ilgas jų tarnavimo laikas. Neabejotinai dėl to prekyba stogo čerpėmis įvairiose pasaulio šalyse klesti, nes klientai nuolat ieško, kaip pasirūpinti stogo danga ilgam laikui. Būtent čerpės yra ta danga, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir gali tarnauti kelis dešimtmečius be didesnių nesklandumų.

Be to, nors niekad čerpėmis nesidomėję žmonės galvoja, kad čerpės gali būti nepatikimos ir nepatvarios, specialistai taip pat neigia šiuos gandus. Iš tiesų tai vienas patikimiausių stogo dangų sprendimų. Čerpės gali išlaikyti labai didelius svorius, ne to, jos nepasiduoda gniuždymui ar spaudimui. Žiemos sezonu jos atlaiko ir itin didelius sniego kiekius, o esant poreikiui, ant stogo galima lengvai atlikti priežiūros darbus, nebijant, kad čerpės suskilinės.

Tyla ir saugumas

Ypač tais atvejais, kai ieškoma stogo dangos aukštiems pastatams arba privatiems namams atvirose erdvėse, baiminamasi, kokią stogo dangą reikėtų rinktis, kad stogo nekilnotų vėjai, o užklupus audrai, viduje nereikėtų klausytis ūžesio. Prekyba stogo čerpėmis čia kaip tik yra patikimas sprendimas. Būtent čerpėmis, skirtingai nei kai kurie modernūs stogo dengimo sprendimai, yra vienas geriausiai izoliaciją užtikrinančių sprendimų. Čerpėmis padengtas stogas nepraleidžia iš išorės sklindančių garsų. Be to, jos yra sunkesnės už kitas stogo dangas, tačiau būtent tais atvejais, kai pastatas yra vėjuotoje zonoje, svoris tampa čerpių privalumu. Jos sulaiko vėją, nepasiduoda jo stiprumui, todėl stogas išlieka stabilus, nereikia baimintis, kad po audros teks lipti ant stogo ir taisyti vėjo išdraskytas vietas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai