Prekės ženklas, pažįstamas kūdikių tėvams

straipsniai avataras

Posted on :

GeorgeKai kurie prekių ženklai tiesiog užsitarnauja simpatijas dėl kokybiškumo, palankios kainų politikos. Taip yra ir su George – Jungtinės Karalystės rinkai skirtomis, lietuvių labai pamėgtomis prekėmis.

George vardas puikiai pažįstamas tėvams, kurie augina mažus vaikus. Mažiesiems skirti drabužėliai turi būti ne tik patogūs, bet ir pasiūti iš draugiškų medžiagų. Kūdikiai nėra tokie atsparūs kaip suaugusieji, ką ir kalbėti apie alergijų „prieraišumą“. Todėl gamintojams, kuriantiems vaikišką aprangą, tenka išspręsti ne vieną iššūkį. Ar su iššūkiais susitvarko George? Tikrai taip!

Jei kokio nors gamintojo produktai pelno palankumą, tai aiškus ženklas, jog asortimentas vertas dėmesio. George gaminių atveju galima minėti tokius žodžius kaip klientų įvertinta kokybė. Juk ne kas kitas, o klientai metaforiškai atlieka teisėjų pareigą. Daiktas nepatinka? Neperkam. Patinka? Perkam. Kūdikis su kokiais nors drabužėliais nesijaučia gerai? Produkcijos „karmos taškai“ sumažėja.

Ar tai būtų šliaužtinukai, ar batukai, ar bet kokia kita aprangos dalis, viskas laikui bėgant bus išaugta. Galbūt neverta kreipti dėmesio į drabužių kokybę? Praeis šioks toks laiko tarpas ir tų daiktų nebereikės… Su panašiomis prielaidomis daug tėvų kategoriškai nesutiktų. Nes kūdikių apranga yra sritis, kurioje perdėtas taupymas negalimas. Niekas nesako, kad turėtumėte labai išlaidauti ir atiduoti paskutinius pinigus, bet sielotis dėl kiekvieno cento ne visada verta.

Apgalvoti, ką pirkti – svarbu. Apskaičiuoti, kiek galima išleisti, irgi svarbu. Perkant suprantama, kad vaikas drabužius išaugs. Bet dėl to pirmasis punktas (apgalvoti, ką pirkti) nei kiek nestokoja reikšmingumo. Kad ir kokiam laikotarpiui drabužėlis išrenkamas, jis turi būtų ir komfortiškas, ir kokybiškas be kompromisų.

George yra prekės ženklas, pažįstamas ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir Lietuvoje. Visos gerosios savybės George produkcijoje yra suderintos. Drabužėliai ne tik kokybiški, bet ir stilingi. Galbūt mažyliui stiliaus klausimai šiuo metu nekelia susidomėjimo, bet dizainas tikrai reprezentuoja gamintojo pastangas. Jei apranga būtų nestilinga, iš karto atrodytų, kad ji antrarūšė.

Perkant pripažintą George aprangą pavyksta įsigyti kokybiškumą, stilingumą ir neišeikvoti paskutinių pinigų. Ir jūsų vaikas jaučiasi mylimas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *