Pramogos Kaune visai šeimai

rasytojas avataras

Posted on :

šeima žaidžia

Kaunas – vis labiau klestinti kultūros oazė ir jauki vieta pramogoms bei ramiam poilsiui su šeima. Norite aplankyti laikinąją sostinę ir nežinote ką ten veikti? Pateiksime Jums keletą idėjų smagiam ir jaukiam savaitgaliui su mylimiausiais žmonėmis.

Šeimos poilsis

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras ir įkvepianti ramybė. Tai vieta, kuri maloniai Jus kviečia praleisti savaitgalį su šeima gamtos apsuptyje.

„Harmony park“ viešbutyje visi bendrai galėsite lepintis vandens ir pirčių erdvėje, vaikai galės pliuškentis baseine, o tėveliai – masažais, kurie atpalaiduos nuo galvos iki pirštų galiukų.

baseine

SPA SHANTI kviečia šeimas į SPA ritualą, kurį sudaro karališkasis Shanti pasisveikinimas visiems šeimos nariams, viso kūno masažas su prabangiu lotosų aliejumi mamai, tonizuojantis viso kūno masažas su sandalo aliejumi tėčiui, vaikiškas viso kūno masažas vaikui iki 14 metų. Po visų šių procedūrų šeimos dar laukia ajurvedinis Shanti Masala gėrimas ir žmogaus prigimties testas pagal ajurvedą.

Norintiems laiką praleisti gamtoje, turime ypatingą pasiūlymą – pasiplaukiojimą jachta. Tai puiki laisvalaikio pramoga ramaus poilsio mėgėjams. Galėsite gėrėtis marių šlaitais ir pakrančių vaizdais, iš arčiau apžiūrėti brandžiojo baroko perlą – Pažaislio vienuolyną. Beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis marių bangų, saulės spindulių ir vėjo gaivos teikiamais malonumais.

Aktyvus laisvalaikis su šeima

Jodinėjimas – tai ir sportas, ir poilsis, ir terapija. „Harmony park“ viešbutis siūlo pažintį su ypač gracingais bei protingais gyvūnais – žirgais. Tai bus nepamirštama patirtis visai šeimai! Jojimo pamokos metu atvykusieji ne tik sužinos jojimo pradmenis, bet ir bus supažindinti su žirginiu sportu Lietuvoje.

Pasiūlymą sudaro jojimo pamoka šeimai iki 4 asmenų (du suaugusieji ir vienas arba du vaikai) su vienu žirgu. Šią pamoką ves profesionalus jojimo treneris. Jojimo pamoka gali būti rengiama tiek lauke, tiek ir uždarame manieže, todėl oro sąlygos nėra svarbios.

šeima joja

Boulingo ir biliardo klubas „Amerigo“, kviečia linksmai ir konkurencingai praleisti laiką žaidžiant mėgstamus žaidimus. Čia įrengti modernūs boulingo takeliai, amerikietiškojo biliardo (pulo) ir rusiškos piramidės stalai. Laikas čia prabėgs nepastebimai!

Žingeidaus savaitgalio pramogos

Dažnai tėveliai nori leisti šeimos laisvalaikį taip, kad vaikai įgytų naujų žinių, o praleistas laisvas laikas nuo kasdienių darbų, būtų naudingas ir prasmingas. Tad kviečiame tokias šeimas apsilankyti „CurioCity“. Tai didžiausias Baltijos šalyse edukacinis pramogų centras vaikams, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius! Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!

Na, o tėveliai su kiek vyresniais vaikais kviečiami apsilankyti pabėgimo kambaryje, kur turės besąlygiškai vienas kitu pasitikėti ir išklausyti, nes tik tokiu būdu jie galės laiku pabėgti nuo pražūties!

Dovanokite laisvalaikį Kaune

Artėja ypatinga šventė Jūsų artimai šeimai ir nežinote ką dovanoti? Dovanokite laisvalaikį Kaune! Dovanų Kaune galite rasti pačių įvairiausių: nuo ramių SPA procedūrų iki aktyvaus jodinėjimo žirgais. Taigi, atsižvelkite į šeimos atžalų amžių, į visų jų pomėgius ir įteikite tai, apie ką jie svajoja…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai