Prabangus apatinis trikotažas iš Rose&Petal kolekcijos

rasytojas avataras

Posted on :

liemenėlė

Kiekviena iš mūsų nori atrodyti gražiai ir prabangiai apsirengęs. Ir tai tikrai nėra sunku padaryti jeigu žinai, kur ir pas ką kreiptis dėl aprangos. Mat, būtent stilingai ir gražiai apsirengus galima pavirsti iš bjauriojo ančiuko į gulbę. Nenustebkite, kad mados vyrauja ne tik tarp lauko drabužių, bet ir tarp apatinio trikotažo. Apatinis trikotažas atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, bet gali pasitarnauti kaip seksualus ir prabangus apatinis rūbas.

Būtent kokie apatiniai yra seksualūs ir prabangūs? Kodėl Rose&Petal apatinis trikotažas yra labai vertinamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Prancūzijoje, bei kur jį dėvėti tinka labiausiai, skaitydami šį straipsnį viską ir sužinosite.

Rose&Petal tikriausiai nėra daug kam girdėta firma. Be abejo mados guru ir apatinio trikotažo mylėtojos tikriausiai žino, tačiau likusi auditorija nelabai nutuokia. Dažniausiai girdimi apatinio trikotažo gamintojai yra iš Lenkijos. Tokios firmos kaip Gortex, Esotiq, Lisca ir kiti kurių galite rasti pigiose apatinio trikotažo parduotuvėse visoje Lietuvoje. Reikėtų paminėti, kad bene viena geriausių pasaulio gamintojų Triumph, yra kilusi iš Lenkijos. Ji yra dievinama kone viso pasaulio moterų, būtent dėl kokybės, didelio pasirinkimo ir grožio. Tačiau ji nėra priskiriama prie prabangaus apatinio trikotažo.

Rose petal, prancūziškos liemenėlės ir kelnaitės yra būtent tos kurios laikomos prestižiškomis ir prabangiomis. Jas ne kiekviena moteris gali įsigyti, tačiau jų gali rasti “butiquose” ir prabangiose parduotuvėse. Rose&Petal liemenėlės ir komplektėliai sukurti save gerbiančioms ir kerinčioms moterims, kurios vertina ir žavisi Prancūzišku apatiniu trikotažu. Dauguma damų susiduria su jautrios odos problema, o švelnus ir antialergiškas apatinis trikotažas tampa jų išsigelbėjimu. Rose&Petal liemenėlės įtiks net kaprizingai princesei. Apatinis trikotažas pasiūtas iš brangių ir kokybiškų medžiagų kurios yra malonios liesti ir dėvėti. Šis prancūziškas įvaizdis puikiai tinka dėvėti prabangiais vakarais ar ypatingų progų ar švenčių metu. Būtent dėl prancūzų stiliaus ikonos Marijos Antuanetes šis apatinis trikotažas ir buvo pradėtas siūti, o vėliau ir tapo stipriai vertinamas mados ir apatinio trikotažo pasaulyje.

Jei vis dar svarstote kokį apatinį trikotažą rinktis, gerai pagalvokite kokiu tikslu jį perkate. Žinoma, jei galite sau leisti sumokėti daugiau, tai galite daugiau nedvejoti ir rinktis Rose&Petal arba Triumph gamintojus, kurie Jūsų niekada nenuvils nei kokybę, nei grožiu ar stiliumi. Juos lengvai galite įsigyti Apatinukai.lt svetainėje arba adresu Raugyklos g.19, Vilnius

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *