Portretų piešimas – puiki idėja dovanai

rasytojas avataras

Posted on :

portretu piesimas

Nesvarbu, ar keliaujame į gimtadienį, ar į vestuves, ar švenčiame draugystės sukaktuves – bet kokia didesnė šventė reikalauja gerai pasukti galvą dėl dovanos parinkimo. Daugeliui nesinori dovanoti čekių ar nereikalingų, butaforinių daiktų, kurių neįmanoma panaudoti buityje. Taip pat neretai pastebima, kad žmonės linkę dovanoti tai, ko labiau reikia jiems patiems, todėl neatsižvelgia į asmens, kurį sveikina, poreikius ir tikrąją asmenybę.

Šiandien itin populiaru įteikti asmenines, reikšmę turinčias dovanas, kurios būtų ne tik materialios, bet ir prasmingos. Vienas variantų – portretų piešimas. Dažnai žmonės pasvajoja apie savo portretą, tačiau patys nedrįsta jo užsisakyti, mano, kad tai pernelyg narciziška. Tad pasirinkę tokį dovanos variantą, tikrai nustebintumėte artimą žmogų ir įteiktumėte originalią dovaną. Kodėl portretų piešimas – gera idėja?

Gali atskleisti asmenybę

Paprastai mes nematome savęs iš šalies ir nuolat galvojame apie savo trūkumus, daug dėmesio sutelkiame į išvaizdą ir stengiamės juos paslėpti. Profesionaliai nupieštas portretas gali parodyti, kaip atrodome iš tiesų, ir kodėl nevertėtų pernelyg nerimauti dėl savo trūkumų. Menininko ranka gali perteikti ne tik mūsų fizines savybes, bet ir dvasią, charakterį, todėl užsakydami portreto piešimą, būtinai nupasakokite, koks yra tas žmogus, kurį reikės atvaizduoti.

Pavyzdžiui, jei asmenybė linksma ir vertina humorą, galima mažumėlę pašaržuoti ar atspindėti linksmą charakterį, jeigu norima pavaizduoti itin jautrų, mylintį žmogų, vertėtų pasirinkti papildomų detalių, kurios indikuotų į tai.

Sukelia emocijas

Portretų piešimas – puikus pasirinkimas ir todėl, kad kitam žmogui suteikia daug gerų emocijų. Tai labai šilta, suasmeninta, apgalvota dovana, į kurią įdedama nemažai darbo. Šie dalykai labai vertinami ir priimami itin teigiamai.

Kur ieškoti dailininkų?

Kaip žinia, dailininkų darbai nėra pigūs, todėl norint įteikti portretą ir neišleisti pusės atlyginimo, gali tekti pasukti galvą, Jei jus domina portretų piešimas, užsukite į paslaugų portalą Paslaugos.lt. Čia rasite tiek dailininkų, tiek grafinio dizaino specialistų, kurie galės portretą perteikti tiek ant popieriaus, tiek skaitmeninėje erdvėje. O svarbiausia tai, kad laisvai samdomi specialistai kainuos kur kas mažiau nei pripažinti menininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai