Popieriniai rankšluosčiai ir kitos buitinės priemonės biure

rasytojas avataras

Posted on :
set of toilet paper on wooden background
Photo by Vlada Karpovich on Pexels.com

Jeigu dirbate biure, žinote, jog reikiamos priemonės neapsiriboja vien kanceliarinėmis prekėmis. Dažnai šiose darbo vietose būna nedidelė virtuvė ar patalpa arbatai atsigerti, pavalgyti, pailsėti, todėl reikalingi ne tik rašikliai, spausdintuvai ar įmautės dokumentams, bet ir tokios priemonės kaip popieriniai rankšluosčiai, indų valikliai, kempinėlės, šiukšlių maišai. Puiku, jeigu ryte prisiminėte atsinešti švarių šluosčių, tualetinio popieriaus, tačiau neretai atsitinka taip, jog apie šias priemones tiesiog pamirštama. Būtent todėl „Eurobiuras“ parduotuvėse galima lengvai įsigyti kanceliarinių ir buities prekių.

Sudarykite prekių sąrašą

Kanceliarinių ir buities prekių galima užsakyti internetu eurobiuras.lt arba įsigyti fizinėse parduotuvėse: Vilniuje, Savanorių pr. 176; Kaune, Chemijos g. 17a; Klaipėdoje, Priestočio g. 1a ir kituose miestuose. Taigi, prieš einant į parduotuvę, pagalvokite, ko trūksta biure – pasibaigė kasos juostos, kopijavimo popierius ar reikia pripildyti spausdinimo kasetę rašalu? Surašykite visas trūkstamas kanceliarines prekes. Neužmiršite į prekių sąrašą įtraukti popierinių rankšluosčių ir kitų buities reikmenų. Galite paklausti, ar kažko trūksta jūsų kolegoms, taip sutaupysite brangų darbo laiką, kurį darbuotojai skiria priemonių įsigijimui.

Sudarę kanceliarinių prekių sąrašą pažvelkite į virtuvę, poilsio kambarį, tualetą. Galbūt sąrašą turėtų papildyti popieriniai rankšluosčiai, oro gaivikliai ar netgi kava. Pertraukų metu darbuotojai dažniausiai gurkšnoja kavą, arbatą, mielai pasmaližiauja skanėstais. Tai žinodama, „Eurbiuras“ komanda, į savo produktų sąrašą įtraukė net ir maisto produktus.

Kasdieninės buities priemonės biuro virtuvei

Padėsime parengti sąrašą prekių, kurios kas dieną naudojamos biuro virtuvėje ar poilsio kambaryje. Taigi, virtuvei reikalingi:

  • popieriniai rankšluosčiai;
  • šiukšlių maišai;
  • vienkartiniai puodeliai;
  • universalios šluostės arba kempinės;
  • šepetys grindims pavalyti, pakeičiama šluostė, semtuvėlis su šepečiu;
  • skystas muilas, indų valiklis.

Nepamirškite tualeto erdvės. Dažniausiai šioje vietoje naudojamos prekės: tualeto valiklis, oro gaiviklis, tualetinis popierius, šiukšlių maišai, muilas rankoms arba skystas muilas.

„Eurobiuras“ parduotuvėse rasite popierinius rankšluosčius ir visus reikmenis virtuvei bei tualetui. Šias priemones įsigykite kartu su kokybiškomis kanceliarinėmis prekėmis. Platus produktų asortimentas patenkins net išrankiausio kliento poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai