Plytelių ir medinių dailylenčių skirtumai

rasytojas avataras

Posted on :

Dėl dailylenčių medžiagų dispersijos, jų palyginimo būdų yra gana nedaug. Didžioji dalis garsiausių dailylentės (vinilo, metalo, medžio, inžinerijos būdu pagamintos medienos, tinko) yra geros. Visos turi privalumų ir trūkumų, priklausomai nuo to, ko jums reikia ir kur gyvenate. Norėdami nustatyti, kuri medžiaga yra geriausia jūsų namams, apsvarstykite našumą, kainą, priežiūrą ir universalumą. Tai yra apibendrinimai apie šias dailylenčių medžiagas, todėl prisiminkite, kad tinkamiausias asmuo, su kuriuo galite pasitarti, yra dailylentės rangovas.

Plytelių ir medienos medžiagų eksploatacinės savybės skirstomos į efektyvumą, ilgaamžiškumą ir žalą.

Efektyvumas

Stucco dailylentės yra efektyviausios. Tinkas yra pakankamai storas, kad atstumtų šilumą nuo patekimo į vėsą ir atvėsti orą, o žiemą – priešingai. Konkurentų produktai nėra nutolę, tačiau ši medžiaga tapo populiari ir plačiai paplitusi po pasaulį, kadangi jos laiko vėsų orą namuose, kaip ir saulę. Jei kada nors gyvenote plytiniame name, tikriausiai pastebėjote, kaip lengvai plytos įkaista ir šildo namą, kuris gali kelti diskomfortą namuose, šiltą vasaros dieną.

Mediena taipogi yra alternatyva, ji nėra tokia efektyvi tačiau pagaminti dailylenčių gaminiai yra pranašesni už natūralius. Sukurta mediena puikiai tinka ekstremalioms temperatūroms, drėgmei ir sausrai. Specialūs vaškai ir dervos padengia medieną, kad padėtų susitvarkyti su aplinkos sąlygomis.

Patvarumas

Medienai reikia pastovios priežiūros, tačiau po gerų dviejų dešimtmečių, galiausiai dailylentes reikės pakeisti.

Jei tinkas gali išlikti netinkamai ir tuoj pat užklijuoti skyles, tai gali trukti 20-25 metų.

Žala

Jeigu mediena apdorojama reguliariai, galima sustabdyti drėgmės žalą, sausą puvinį ir vabzdžius, nors mediena pradeda išdžiūti laikui bėgant, ji pradės skilinėti ir lankstytis. Sukurta mediena puikiai atsispindi vabzdžiams, uolienų pažeidimams ir sunkiems vėjams. Laikui bėgant, medžio apdirbimo ir sugadinimo požiūriu inžinerijos būdu pagaminta mediena yra tinkamas pasirinkimas.

Kaina

Plytelių medžiagos: Kadangi vinilo dailylentės turi tiek daug skirtingų stilių ir modelių, jūs galite praleisti mažiau vinilo dailylentėms nei bet kokiai kitai medžiagai, kurios inžinerinė mediena tampa labiau prieinama.

Kainos skiriasi priklausomai nuo modelio, prieinamumo, rinkos ir sezono. Tad rekomendacija: apsirūpinkite reikiamomis medžiagomis iš anksto.

Įrengimas: Medienos įrengimas yra skirtingas, priklausomai nuo medžiagų tarpusavio ryšio. Nors inžinerijos būdu pagaminta mediena yra pigesnė, patvaresnė alternatyva. Dauguma stucco išlaidų tenka įrengimui. Medžiagos iš esmės yra mažos išlaidos, prikabinamos prie namo, per vielos tinklelį, o tada ir betonuojamos.

Taupymas: teisingas dailylenčių pasirinkimas, gali padėti sutaupyti tiek jūsų energijos, tiek sąskaitas. Atsižvelgiant į tai, kad kiekviena dailylentės medžiaga veikia geriausiai ir tinkamai įrengta. Medinės dailylentės neturi geros izoliacijos. Tad svarbu prisiminti, kokioje klimato zonoje gyvenate. Jei jūsų izoliacija nėra tokia gera, jūs priklausote nuo dailylenčių, nepriklausomai nuo to, kokio tipo dailylentes pasirenkate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai