Plastinė chirurgija ir su ja susiję populiariausi mitai

rasytojas avataras

Posted on :

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje www.drmaslauskas.lt dalijasi išsamia informacija apie kiekvienos plastinės operacijos specifiką, priešoperacinį pasiruošimą ir  pooperacinį periodą. Vis dėlto šiandien dar sklando daugybė mitų, kurios būtina paneigti tam, kad plastikos chirurgija būtų suvokiama ne vien kaip mados elementas, bet taip pat kaip medicinos dalis kaip ir bet kuri kita sprendžianti problemas ir padedanti geriau jaustis.

Vis dar sklando mitai, jog plastikos chirurgija – tai tik pasiturinčių užgaida. Vis dėlto gydytojas Med. M. dr. plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi, kad toks požiūris jau pamažu užleidžia vietą kitam – kad plastikos chirurgija – tai būdas spręsti ne tik kūno, bet netgi psichologines problemas.  Taigi, šis mitas pamažu nyksta.

„Jei anksčiau moterys gėdydavosi prisipažinti, kad joms daryta bet kokios rūšies plastinė operacija, tai šiandien jau vis drąsiau ir atviriau kalba, dalijasi tuo spaudoje ir nebando slėpti to, lyg gėdingo dalyko“ – teigia plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas. Šiandien matome vis daugiau moterų, kurios ne tik neslepia, bet dalijasi savo patirtimi, rekomenduoja draugėms specialistus ir taip padeda griauti mitus, susijusius su plastine chirurgija.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi, kad plastinės operacijos pamažu tampa suvokiamos teisingai, taip kaip ir turėtų būti, nes plastikos chirurgija – tai būdas palengvinti žmogaus gyvenimą, padaryti jį patogesniu ir gražesniu.

Gydytojas neslepia, kad džiaugsmą kelia ir tai, jog dauguma pacienčių, įkvėptos pokyčių, kuriuos pradžioje įtakoja plastikos chirurgija, vėliau pačios imasi iniciatyvos gyventi sveikiau: sportuoti, sveikai maitintis ir labiau mylėti savo kūną. „Dažnai žmogui reikia to pirminio pokyčio, kad jis pajustų didesnė pasitikėjimą savimi ir po to pradėtų labiau stengtis pats“, – pasakoja plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas.

Gydytojo internetinėje svetainėje www.drmaslauskas.lt galima rasti daug naudingos informacijos apie visas jo atliekamas plastines operacijas, jų eigą, pasiruošimą operacijai ir būtinus nurodymus po operacijos. Čia taip pat pateikiami vizualiniai pavyzdžiai, kad lengviau būtų galima įsivaizduoti tikėtiną rezultatą. Internetinėje svetainėje www.drmaslauskas.lt taip pat rasite pacientų atsiliepimus ir video, kuriuose plastikos chirurgas išsamiau pasakoja apie kai kurias dažniausiai atliekamas plastines operacijas, su jomis susijusius mitus ir visą kitą naudingą informaciją, kurios gali prireikti žmonėms, kuriuos domina plastinės operacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *