Plastikiniai langai: ne tik madinga, bet ir naudinga

straipsniai avataras

Posted on :

plastikiniai langaiVisuotinė langų „plastikizacija” mūsų šalyje įsibėgiojo jau prieš kelioliką metų. Kodėl senus medinius langus tiek daugiabučiuose, tiek vienkiemiuose stovinčiuose nameliuose pakeitė plastikiniai langai? Nors pastarieji turi aibę privalumų, kuriuos tuoj pat ir aptarsime, tačiau, tikėtina, reikšmingas buvo ir „kaip aš atsiliksiu nuo kaimyno” faktorius. Taip, namas po namo, gatvė po gatvės, mūsų šalies miestų ir miestelių gyvenamieji bei visuomeninės paskirties namai pasipuošė estetiškai atrodančiais ir puikiomis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčiais plastiko langais.

Savaime suprantama, plastikinių langų populiarumo banga būtų greitai praėjusi, jei juos įsigiję klientai nebūtų patenkinti pastarųjų funkcionavimu. Dėl kokių ypatybių plastikiniai langai vertinami labiausiai?

  • Viliojantis kainos bei kokybės santykis. Plastiko  langai už medinius yra pigesni iki 70 proc., o už aliuminio profilio langus – net iki 3 kartų. Taupymas nėra vien momentinis epizodas, kai langai įsigyjami pigiau. Akivaizdus ekonomiškumas pasireiškia ir žvelgiant į jų eksploatacijos perspektyvą – plastikiniai langai reikalauja minimalios priežiūros. Geriausia yra tai, jog, pirkdami plastikinius langus, neaukojate kokybės – per visą tarnavimo laiką jų izoliacinės savybės beveik nepakinta.
  • Patikimos izoliacinės savybės. Plastikiniai langai, įsigyti iš patikimos firmos bei profesionaliai sumontuoti, garantuoja puikias šilumos izoliacines savybes  ir tuo prisideda prie šildymo kaštų taupymo. Tai lemia lango stiklo paketų bei rėmų kokybė. Langai, pagaminti iš plastiko, taip pat garantuoja efektyvią garso izoliaciją.
  • Patvarumas. Įsigijus plastikinius langus, ramiai atsikvėpti galėsite ilgam. Maždaug 40 metų. Būtent tiek vidutiniškai tarnauja šis gaminys. Per visą eksploatacijos laiką langų šilumos, garso bei estetinės savybės išlieka tokios pačios.
  • Ekologiškumas. Atrodytų, kas čia gali būti bendro tarp ekologijos ir plastiko? Priešingai, netgi sklando gandai, jog pastarųjų gamyboje naudojamos žmogaus sveikatai pavojingos medžiagos. Tik nesuskubkite dėl to baimintis: plastikiniai langai neigiamo poveikio žmogaus organizmui nedaro – tai griežtai kontroliuoja atsakingos institucijos. Sąsaja tarp ekologijos ir pastarųjų glūdi fakte, jog plastiko langai gali būti perdirbami.
  • Plataus pritaikomumo galimybės. Modernaus stiliaus gyvenamasis namas ar senelių sodybą kaime, prekybos ar verslo centras, meno galerija ar vaikų darželis – plastikinius langus, pasirinkus pageidaujamą spalvą  bei formą, galima pritaikyti bet kokiame interjere.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *