Plastikiniai ir popieriniai vienkartiniai puodeliai – kaip pasirinkti?

rasytojas avataras

Posted on :

Kiekviena situacija versle yra individuali ir  atsižvelgiant į ją ieškoma geriausių sprendimų. Nors gėrimų išsinešimui sritis iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtinga ir nekelianti pernelyg daug klausimų, tačiau pradėjus veiklą anaiptol ne viskas būna savaime aišku. Planuojantys sėkmingai įsilieti į šį verslą, žinoma pagalvoja apie tarą, kurioje patieks savo klientams karštuosius ar šaltuosius gėrimus. Dažniausiai šiam tikslui naudojami plastikiniai ir popieriniai vienkartiniai puodeliai. Kaip išsirinkti ir žinoti kuris variantas tinkamesnis? Atsižvelkite į savo planus ir lūkesčius.

Jei ketinate prekiauti šaltaisiais gėrimais

Jei jūsų gėrimų meniu bus šaltos sultys, šerbetai, pieno ar vaisių kokteiliai, rinkitės plastikinius vienkartinius puodelius. Tuo tarpu jei jūsų asortimente vyrauja karšti gėrimai, dairykitės popierinių puodelių, kurie yra atsparūs karščiui.

Jei reikia ilgiau šilumą išlaikančių puodelių

Kaip jau minėjome, karštiems gėrimams rekomenduojami popieriniai vienkartiniai puodeliai. Renkantis juos žinokite, kad dvisieniai ir trisieniai popieriniai puodeliai žymiai ilgiau išlaikys šilumą nei vienasieniai. Be to, iš dviejų ar trijų kartono sluoksnių pagaminti puodeliai mažiau įkaista ir yra tvirtesni.

Jei planuojate prekiauti ledais ar desertais

Ledams, jogurto, vaisių ar želė desertams gali būti naudojami tiek popieriniai, tiek plastikiniai vienkartiniai puodeliai. Tiesa, jogurtams ir desertams plastikiniai puodeliai yra patogesnis ir dažniau naudojamas variantas. Jie  tvirtesni bei gaminami didesnės talpos specialiai desertų patiekimui. Be to, pateikiant desertus svarbią reikšmę turi vizualinė išvaizda, tad skaidrus plastikinis puodelis, per kurio sieneles matosi vaisiai, apgaubti plakta grietinėle, dar labiau kelia norą paragauti. Na, o ledams gali būti naudojami ir nedideli, dailūs popieriniai vienkartiniai puodeliai.

Jei reikia taros šiltiems užkandžiams

Dažnai kyla klausimas kokius vienkartinius puodelius rinktis tokiai produkcijai kaip mini spurgytės, šilti vafliais su ledais ar ką tik pagaminti šilti spraginti kukurūzai. Nors teoriškai šiai produkcijai tinka tiek popieriniai, tiek plastikiniai vienkartiniai puodeliai, tačiau praktiškai vis dėlto patogesnis variantas yra iš plastiko pagaminta tara. Tvirti plastikiniai puodeliai puikiai tinka ne aukštos temperatūros gaminiams, o jų talpa pritaikyta tokiems produktams.

Kurdami savo verslo pagrindus ir rinkdamiesi tinkamiausius vienkartinius puodelius nepamirškite ir priedų. Nors pagaliukai kavai ar ledams bei  šiaudeliai vasariškiems kokteiliams yra tik smulkmena, tačiau verslo sėkmę kartais lemia būtent dėmesys kiekvienai detalei siekiant to, kad pirmą kartą apsilankęs klientas liktų patenkintas gaminių skoniu, aptarnavimu ir pateikimu. O tuomet sugrįžtų dar ne kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *