Plastic Pack – tavo daugkartinių pakuočių transportavimui tiekėjai

rasytojas avataras

Posted on :

Jau daugiau nei 30 metų savo veiklą vykdanti Plastic Pack įmonė tobulėja ir plečia savo paslaugų ir produktų asortimentą klientų patogumui. Plastic Pack savo veiklą pradėjo nuo vienkartinių pakuočių, kurios nebuvo labai draugiškos mūsų gamtai. Dėl to beisikeičiantis klientų poreikis ir ekologinės atsakomybės augimas paskatino atrasti sprendimus, kurie būtų ne tik funkcionalūs ir patogus, bet ir draugiški gamtai. 

Plastic Pack šviečia savo klientus apie daugkartinę tarą

Plastic Pack ne tik ieško būdų savo produktus pritaikyti ilgalaikiam naudojimui, bet ir šviečia savo klientus apie tokių produktų ir kartu su jais einančių paslaugų svarbą. Plastic Pack siūlo tokias paslaugas kaip taros plovimas ir paruošimas kitokio tipo produktų transportavimui ir sandėliavimui, taros surinkimas ir paskirstymas, daugkartinės taros nuoma ilgalaikiam arba trumpalaikiam naudojimui. Viena populiariausių ir labiausiai pasiteisinančių paslaugų, kurias siūlo Plastic Pack – daugkartinių pakuočių surinkimas po panaudojimo ir paruošimas kitam naudojimui. Tai užtikrina nuolatinį taros naudojimą, kas mažina poreikį vienkartinių taros pakuočių. Plastic Pack gaminama tara yra naudojama daugumos didelių įmonių, kas padeda mažinti sandėliavimo kaštus, nes nenaudojama tara yra surenkama iš karto ir ruošiama kitam naudojimui ir neužima papildomos vietos sandėliuose.

Kokie yra daugkartinės Plastic Pack taros privalumai?

Plastic Pack siūloma daugkartinė tara transportavimui ir sandėliavimui turi daugybę privalumų. Tokia tara yra gamina iš itin aukštos kokybės medžiagų, kad jos tarnavimo laikas būtų kuo ilgesnis. Taip pat Plastic Pack pagaminta tara taupo vietą sandėliuose – patogiai montuojamos dėžės viena ant kitos, surenkamos po panaudojimo ir ruošiamos kitam naudojimui. Tai padeda sutaupyti ir transportavimo kaštus, nes atvežus produktus į prekybos vietą, galima surinkti tuščias to paties tipo dėžes ir ruošti jas kitiems klientam. Tokiu būdu nereikia papildomo transporto dėžėms surinkti. Kadangi Plastic Pack produktus naudoja didieji prekybos centrai, tai suteikia galimybę tiekėjams tiekti savo produkciją tiems tinklams naudojant tokio paties tipo daugkartinę tarą. Be viso to, Plastic Pack daugkartinė tara yra išvaizdaus ir funkcionalaus dizaino bei tinkamo beveik visiems produktams transportuoti ar sandėliuoti. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *