Piniginės ir jų tipai – kaip išsirinkti vyrišką piniginę

rasytojas avataras

Posted on :

Piniginė vyrui –  tai svarbus aksesuaras, kur laikomi svarbiausi ir vertingiausi dalykai: pinigai, dokumentai ir banko kortelės, o be to, piniginė taip pat yra didelė vyro įvaizdžio dalis.

Priklausomai nuo to ar nešiosite piniginę kostiumo švarko kišenėje ar džinsų galinėje kišenėje – kiekvienam vyrui atsiras “ta vienintelė”, sužavėjusi jį ir patraukusi akį savo praktiškumu ar stiliaus detalėmis. Verta rinktis atsakingai – tik žinodami savo norus ir poreikius galėsite išsirinkti tinkamą piniginę. Pirmenybė žinoma visada yra teikiama natūralios odos piniginėms.

Vyriškos piniginės  yra kelių tipų:

Vertikalios – gali būti užsegamos su liežuvėliu arba be užsegimo. Su skyriumi monetoms ir kreditinėms kortelėms.

Horizontalios  – gali būti užsegamos su liežuvėliu arba be užsegimo. Su skyriumi monetoms arba be jo, bet su skyriais kreditinėms kortelėms.

Kupiūroms skirtos piniginės – dažniausiai būna be monetų skyriaus, su geležiniu laikikliu kupiūroms ir keliais skyriais kortelėms dėti arba prailginto dizaino piniginės.

Kortelėms skirtos piniginės – gali būti su monetų skyriumi arba be jo.  Gali būti užsegamos su liežuvėliu arba be užsegimo.

Vyriškos delninės  – dažniausiai užtraukiamos užtrauktuku iš vieno arba kelių skyrių. Tokio tipo piniginėje dažniausiai telpa ne tik automobilio dokumentai, popieriniai pinigai, monetos ir kortelės, bet ir mobilusis telefonas, bei raktai. Tai bene populiariausias piniginės tipas šiuo metu, kurį renkasi vyrai daug keliaujantys automobiliu arba vyrai, nesinešiojantys su savimi vyriškos rankinės. Taip pat šio tipo pinigines yra pamėgę keliaujantys į užsienio šalis, nes prie visų svarbių daiktų dar telpa ir pasas.

Visus šiuos tipus rasite elektroninėje parduotuvėje www.technomada.lt. Maloniai kviečiame apsilankyti ir išsirinkti lūkesčius ir norus atitinkančią piniginę jau šiandien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *