Pigūs drabužiai alergiją turintiems vaikams – ne mitas, o realybė

straipsniai avataras

Posted on :

Kartais atrodo, kad už padorią kainą nusipirkti drabužius vaikams įmanoma tik fantastiniuose filmuose. Tradicinėse prekybos vietose vaikų drabužiai atrodo lyg būtų paauksuoti. Jeigu kalbame apie alergiją turinčius vaikučius, situacija dar sudėtingesnė. Juk medžiaga privalo būti tik natūrali (pageidautina ne vilna). Tai daro atitinkamą įtaką pirkinio kainai.

Internetas nėra visagalis

Kai augini vieną ar du vaikus ima atrodyti, kad pigus drabuziai vaikams pasiekiami internetu. Tačiau jeigu tokių angeliukų namie trepsena bent keturi lieka kelios išeitis. Pirmoji išmokti siuvėjos amato, antroji – lenku internetines parduotuves. Kadangi teko jau ne kartą atsikąsti kaimyninės Lenkijos duonos, o lenkijos parduotuves suvalkuose yra pažįstamos kaip savas kaimas, išmėginau internetines parduotuves, ir nenusivyliau.

Lenkijoje pigus drabuziai vaikams kainuoja mažiau nei gimtojoje Lietuvoje, o urmo bazes lenkijoje yra pasiekiamos per pusdienį, t.y. sugaišus nemažai laiko ir išleidus pinigų kurui, pietums. Be to, turgus lenkijoje suvalkuose irgi nėra toks miniatiūrinis. Įeini ir neišeisi pusę dienos. Visą tą laiką trepsės už nugaros šeimyna su priekaištais – tai pietų reikia, tai arbatų ir skanėstų. Visos šios gėrybės kainuoja.

Todėl prekes is lenkijos internetu yra geresnis pasirinkimas. Jos padeda sutaupyti ne tik rūbų sąskaita, bet ir papildomų išlaidų.

Apsipirkimo kiekiai

Pripažinsiu, kad pigus drabuziai vaikams siunčiami iš užsienio yra ne už dyką. Juk prisideda siuntimo išlaidos. Jos gal ir nekainuoja kosminių sumų, bet visgi… Tam, kad sutaupyti visuomet renkuosi prekes ne tik pagal medžiagą, kainą, bet ir kiekį. Todėl dažniausiai įsigyjamos prekes is lenkijos urmu padeda sutaupyti.

Pripažinsiu, kad prieš įbrendant į Lenkijos elektroninės prekybos platybes svarsčiau. Ieškojau informacijos pirk lenkijoje atsiliepimai. Neramino net tik kaina, tačiau ir drabužių kokybė.

Taupoma ne kokybės sąskaita

Vis dėlto, alergiją turinčių vaikučių mamytės nori apsidrausti nuo netikėtumų. Tiesą pasakius, kokybės prasme drabuziai is lenkijos internetu nei kiek nenusileidžia prestižinėse parduotuvėse prekiaujamiems gaminiams. Taigi, pigus drabuziai vaikams iš Lenkijos buvo mano pasirinkimas. Jo dėka pavyko sutaupyti ir savo atžalas papuošti puošnia bei kokybiška, natūralia apranga.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai