Perspėjimas: kokių seo paslaugų įmonių reikėtų vengti?

straipsniai avataras

Posted on :
,
Seo paslaugas atliekančios įmonės

Ekspertai perspėja, kad vertėtų vengti tų seo įmonių, kurios duoda garantiją, kad jūsų tinklapis pasieks labai aukštą konkrečią poziciją. Dauguma autoritetingų įmonių tikrai jums negarantuos konkrečios jūsų tinklapio pozicijos. Net klausiamos apie tai jos pasakys, kad sunku iš karto spręsti. Todėl tie, kas žada vieną ar kitą konkrečią tinklapio poziciją – veikiausiai dirba „nešvariai“.

Gera seo paslaugų įmonė paprastai užsakovui nežada, kad bus pasiektos pirmosios pozicijos pagal kokias nors užklausas. Tačiau kokybiškai atliktas darbas į tinklapį tikrai atves tikslinę auditoriją, kuri garantuos didesnį pelną.

Žinoma, pagal kokią nors siaurą sritį ir specifinę užklausą nesudėtingai galima pasiekti pirmąsias pozicijas. Tačiau kas iš to? O gi nelabai kas – nei tikslinė auditorija nuo to padidės, nei pelnas išaugs.

Seo paslaugas ir darbas konkretizuoti svarbu

Seo paslaugas atliekančios įmonės užsakovą turi informuoti, kokiais veiksmais bus siekiama užsibrėžtų tikslų. Jei to nedaroma, reikėtų sunerimti. Užsakovas turi žinoti, už ką moka pinigus. Šiek tiek painiavos čia suteikia ir tai, kad egzistuoja ne tik baltoji ir juodoji seo optimizacija, tačiau ir pilkoji. Pilkieji metodai ne tik kad nėra labai etiški, jie duoda tam tikrus laikinus rezultatus, iš kurių naudos mažai. Jeigu seo įmonė žada užsiimti kai kuo, kas nėra teisėta, na, pavyzdžiui, kad ir raktinių žodžių paslėpimas, tuoj pat nutraukite ryšius su tokiais „optimizatoriais“ ir ieškokitės kitų.

Dar viena nekompetetingų seo paslaugų įmonių gudrybė yra dalį užsakovų pinigų išleisti mokamoms paieškoms be užsakovų žinios. Tikslinė auditorija tokiu būdu, žinoma, augs, tačiau po kažkiek laiko užsakovai supras, kad nežinia už ką moka pinigus. Nustojus mokėti, tikslinė auditorija tuoj pat sumenks. O seo paslaugų įmonė tuoj pat gali skelbti ultimatumą – arba mokate pinigus, arba paieškų sistemose tapsite nematomi.

Kada ir kokios apimties seo paslaugų įmonę samdyti?

Labai svarbu kada ir kokia seo paslaugų įmonė yra samdoma. Geriausias laikas pasinaudoti seo specialistų paslaugomis prieš pradedant rimtą tinklapio pertvarkymą. Nes tiek keičiant tinklapio dizainą, tiek kitus elementus ir turint omenyje seo optimizacijos aspektus, greičiau ir geriau bus pasiektas norimas rezultatas.

Į visas seo specialistų rekomendacijas pertvarkant tinklapį vertėtų rimtai atsižvelgti. Nes atliekant optimizaciją po tinklapio pertvarkos, gali tekti susidurti su nemažomis problemomis ir papildomomis išlaidomis.

Dauguma seo paslaugų įmonių parduoda tokias seo paslaugas, kokias turi, o ne tokias, kokių jums reikia. T.y. tokios įmonės orientuojasi į tam tikrą konkrečią verslo sritį. Jei esate būtent iš tos srities, tuomet viskas gerai. Tačiau jei dirbate specifinėje sferoje, tuomet seo įmonę rinkitės atsargiai.

Kalbėkitės su seo paslaugų įmone ir sužinokite apie ją daugiau

Seo paslaugų įmonės samdymo procedūra yra tokia pati kaip ir bet kokios kitos įmonės samdymas. Patartina kalbėtis su keletu pretendentų tam, kad galėtumėte išsirinkti geriausią. Vertėtų atlikti patikrą buvusių arba dar esamų tos įmonės užsakovų ir įsitikinti, ar darbas buvo atliktas gerai ir rezultatai yra matomi. O dar geriau pasikalbėti su buvusiais užsakovais ir iš pirmų lūpų sužinoti, ar gavo jie tikslinę auditoriją ir ar padidino pelną?

Geriausia pasikalbėti su tais seo paslaugų įmonės atstovais, kurie ir atlieka visą optimizavimo darbą. Svarbu žinoti, kas, kaip ir kada bus daroma su jūsų tinklapiu.

Reikia žinoti bent esminius paieškų optimizacijos principus

Nusimanant pagrindiniuose seo optimizacijos principuose užsakovui bus lengviau nuspręsti, kokią seo įmonę pasamdyti. Labai naudinga kartais šiek tiek laiko sugaišti kokios nors srities analizei ir taip tapti apsiskaičiusiu užsakovu. Taip tikimybė, kad būsite apgauti apsimetėlių, labai stipriai sumažės.

Dar ir šiandien dauguma žmonių sąmoningai vengia seo srities galvodami, kad paieškų algoritmai yra labai sudėtingi ir net neverta bandyti jų perprasti. Na, taip, algoritmas gal ir nepaprastas, tačiau tai ir ne atominė fizika. Suprasti esmę tikrai įmanoma. Beje, galima netgi sutaupyti nemažai pinigų pradėjus ieškoti raktinių žodžių savarankiškai.

Seo paslaugų įmonės reikalingus raktinius žodžius nustato tokiomis pat priemonėmis kaip ir bet kuris kitas vartotojas. Tačiau kai šiuo darbu užsiims seo įmonė, jai už tai reikės mokėti pinigus. O kam gi mokėti, jei galima nemokėti?

Žinoma, labai užimti ir nemažą kapitalą turintys užsakovai ilgai nesvarstydami samdo seo paslaugų įmonę, moka jai pinigus ir laukia rezultatų. O verslo naujokai ar neturintys pakankamai pinigų brangioms seo paslaugoms, dalį optimizavimo darbo pasidaro patys, sutaupo pinigų ir pasisemia patirties, kuri tampa neįkainojama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai