PDF plovimo darbai: kas juos gali atlikti?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Kuo daugiau mašinai bus skirta dėmesio – tuo jos gedimai bus retesni. Tai yra auksinė taisyklė. Visgi, net ir tai suprasdami kai kurie žmonės bando ignoruoti gedimus net ir tada, kai yra ryškūs požymiai, kad kažkas ne taip. Ypač blogai, kai neatliekami ir profilaktiniai darbai, kurie yra priskirti konkretaus modelio arba kitų charakteristikų mašinoms. Juk juos atlikti galima užkirsti kelią gedimams.

Štai jeigu turite dyzelinę transporto priemonę – reguliariai turi būti atliekamas ir DPF plovimas. Nors tai nėra sudėtingas darbas, tačiau reikalauja žinių bei technikos, kurias turi meistrai.

Kaimynas daro pigiau

Daugelis mūsų turi kaimynus, kurie teigia, kad gali bet kokius mašinos tvarkymo darbus atlikti pigiau. Jie dažniausiai neturi servisų, neteikia jokių garantijų, žinoma, dirba nelegaliai, tačiau labai aršiai teigia, kad gali bet kokius gedimus sutvarkyti greičiau nei kiti.

Dažniausiai tokie bandymai sutaupyti galiausiai mašinos turėtojui kainuoja daug daugiau, kadangi dažnu atveju sutvarkoma tik laikinai arba padaroma dar daugiau žalos dėl kurios galiausiai tenka kreiptis į specialistus. O tie, kurie tvarkė – niekada neprisiima atsakomybės ir apskritai – be jokios sutarties jums nepavyks įrodyti, kad likote apgautas.

Turbūt puikiai žinote posakį, kad skūpas moka du kartus. Kai reikia atlikti mašinos tvarkymo darbus – šis posakis tikrai labai tinka.

Garantijos garantijos garantijos…

Visgi, tikrai ir ne visi servisai teikia tokios geros kokybės paslaugas kaip jie teigia. Jeigu norite būti dėl to tikras – visada tarkitės ne tik su tais, kurie teikia paslaugas legaliai, tačiau ir su tais, kurie savo darbams suteikia garantijas. Jokiu būdu nepasirašykite sutarties, kol tiksliai nematote, kas joje yra parašyta.

Taip galima nepamatyti labai reikalingos info, kuri vėliau Jums padės būti ramiu, kad netinkamai atlikus paslaugas – gausite jas dar kartą nemokamai arba atgausite pinigus.

Internete – daug informacijos

Kadangi šiuo metu internete galima rasti labai daug informacijos, kai kurie žmonės galvoja, kad DPF plovimas yra gana greitas ir paprastas darbas, tad jie viską gali atlikti patys. Deja, dažniausiai rezultatas būna priešingas nei tikimasi. Tiek prasta chemija, tiek netinkamas įranga, kuri naudojama plovimo darbams, gali padaryti didelius gedimus, kurie vėliau ne tik veikia visą mašiną, tačiau ir kurių tvarkymas tampa labai brangus. Siūlome iškart ieškoti specialistų, kadangi ne veltui jie mokosi, kad galėtų atlikti šiuos bei kitus auto tvarkymo darbus.

Reikia matyti ženklus

Jeigu norite, kad DPF plovimas būtų atliekamas greitai ir netektų filtrų keisti kitais – siūlome kuo greičiau reaguoti, kai matoma, kad reikalingas keitimas. Pirmiausia tai parodo signalinė lemputė. Ir būtent ja reikia pasikliauti, o ne toliau naudoti mašiną ir laukti, kol suodžių bus tiek daug, kad paprasčiausiai juos išvalyti bus labai sunku arba net neįmanoma.

Taip pat dažniausiai filtrams užsikimšus išmetamųjų dūmų vamzdyje yra daugiau suodžių, kurie ryškūs važiavimo metu. Gerai, kad bent jau tada daugelis žmonių nebeignoruoja signalo, kuris reikalauja plovimo darbų.

Platus meistrų pasirinkimas dažniausiai kelia klausimą – kurie yra patys geriausi. Vieno atsakymo nėra. Reikia palyginti labai daug smulkmenų, įvertinti labai daug niuansų. Tačiau skirti laiko verta. Juk DPF plovimas turi būti atliekamas reguliariai, tad nuolatos galėsite grįžti pas tuos pačius meistrus vėl ir vėl.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai