Paskutinės minutės pasiūlymai – ne tik norintiems sutaupyti

rasytojas avataras

Posted on :
,

kelionės

Besidomint kelionėmis nuolat šmėžuoja paskutinės minutės pasiūlymai. Jie įprastai siejami su mažomis kainomis.

Paskutinės minutės pasiūlymai gali būti labai pigūs. Štai tikitės kur nors nukeliauti, esate pasiruošę atverti piniginę, o paaiškėja, kad pinigų prireiks mažiau, nei atrodė. Ir tai gerai, nes atsiranda galimybė nuvykti į norimą šalį pigiau. Bet ar tokie pasiūlymai tinka tik siekiantiems sutaupyti? Ne, nes pateikiama ir kitų priežasčių, kodėl paskutinės minutės kelionių pasirinkimas yra vertas dėmesio

Viską planuoti ar pakeisti planus?

Kalbant apie pasiūlymus, kai nėra kada ilgai svarstyti, akivaizdžiai tenka užsiminti apie planus, apie tai, kaip jie dėliojami ir galbūt keičiami. Paskutinės minutės pasiūlymai susiję būtent su planavimu arba neplanavimu. Yra vienas mitas – tokį atostogų būdą žmonės renkasi dėl spontaniškos prigimties. Tačiau šiam mitui galima paprieštarauti. Pavyzdžiui, domina pati kelionių pasiūlymų tema ir jau senokai nuspręsta rinktis paskutinės minutės pasiūlymą. Kasdien žvalgomasi, gal kas „užkibs“. O radus patrauklų variantą nieko nelaukiama ir iš po lovos traukiamas lagaminas. Tad lyg ir planuota, lyg ir neplanuota, bet negalėtume teigti, jog viskas paremta spontaniškumu.

Visgi kai kada aktualus šimtaprocentinis užtikrintumas. Galbūt užimate aukštą postą ir darbotvarkė surašyta pusmetį į priekį. Tuomet rūpi ne paskutinės minutės pasiūlymai, o iš anksto derinami skrydžių bei viešbučių reikalai.

Viską planuoti ar pakeisti planus? Vieno ir neginčijamo atsakymo nėra. Užtat kelionių organizatoriai gali pateikti neprastų patarimų, padedančių susigaudyti, kur, kas ir kaip.

Geras variantas laisvai samdomiems darbuotojams?

Dabar XXI amžius. Kodėl apie tai užsiminėme? Todėl, kad dabartiniais laikais populiarėja laisvai samdomas darbas. Gal ir ne visada pavyksta puikiai paskirstyti darbo ir poilsio laiką, bet teoriškai paskutinės minutės pasiūlymai turėtų būti įdomūs būtent laisvai samdomiems darbuotojams. Ne tik todėl, kad jie norėtų išvykti paatostogauti, bet ir todėl, kad pasiėmę kompiuterį galėtų padirbėti kitoje aplinkoje.

Kadangi savarankiškai dirbantieji patys koordinuoja savo darbus, tai ir kelionių klausimas kiek kitoks nei tradicinėje darbovietėje. Galima derinti darbą ir poilsį, pabuvoti ne viename krašte.

Atradus laiko…

Keliones organizuojančiose įmonėse taip pat teigiama, kad skubūs pasiūlymai praverčia tiems, kurie netikėtai atrado laisvo laiko. Pavyzdžiui, dirbate įmonėje, kurioje darbo laikas nėra griežtai reglamentuotas. Su komanda baigėte projektą anksčiau nei tikėjotės ir taip atsirado kelios laisvos dienos. Susižiūrėjote, kad yra neblogas kelionės variantas ir nusprendėte juo pasinaudoti.

Panašu, kad paskutinės minutės kelionės – tai lankstumas, kurį žmonės vertina. Ir renkamasi šį variantą ne vien dėl ekonomijos.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *