Paskola internetu: paprastas procesas, tačiau ne ką mažiau rimti finansiniai įsipareigojimai

straipsniai avataras

Posted on :

paskola internetuInternetas – įrankis, be kurio savo kasdienybės neįsivaizduoja dažnas iš mūsų, nesvarbu, tau būtų devyniolika ar penkiasdešimt devyneri. Įvairių paslaugų teikėjai, reaguodami į šią tendenciją, sudaro galimybę savo klientui daugumą reikalų išspręsti prisėdus prie kompiuterio. Paskola internetu – paslauga, reklamuojama įvairiose žiniasklaidos priemonėse, o daugelio pažįstama ir iš asmeninės praktikos. Kreditas internetu išduodamas tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir atvykus į bendrovės atstovybę: klientui netaikomi nei sugriežtinti (tačiau ir nesupaprastinti) reikalavimai, nei didesnės kredito palūkanos. Pastarajam tiesiog pasiūlomos lankstesnės galimybės:

  • vietos atžvilgiu.

Paskolų bendrovių punktai dažniausiai įsikūrę didesniuose miestuose. Tuo tarpu mažesnių miestelių ir kaimų gyventojai, statistiškai gaunantys menkesnes pajamas ir patiriantys finansinius nepriteklius, savo gyvenamojoje teritorijoje tokių vietų neretai ir su žiburiu nerastų. Paskola internetu – galimybė pasiskolinti pinigų iš pasirinktos kreditų bendrovės nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Tereikia turėti interneto ryšį ir atitikti paskolos gavėjui keliamus reikalavimus.

  • laiko atžvilgiu.

Kelias iki būsto paskolos gavimo banke – ilgas (aišku, kalba eina apie kur kas didesnę pinigų sumą), tuo tarpu greitųjų kreditų bendrovės savo paslaugų teikimą gerokai supaprastina. Procesas vyksta dar greičiau, jei kredito paraiškos forma pildoma internetu. Niekur nereikia vykti, o atsakymas apie kredito suteikimą ar prašymo atmetimą paaiškėja keliolikos minučių bėgyje.

  • anonimiškumo atžvilgiu.

Viešas pripažinimas apie užklupusias finansines problemas ir norą jas spręsti su paskolų bendrovės pagalba – nemalonus procesas daugeliui. Tenka peržengti daug savo principų, iki kol pasiryžtama pradėti bendravimą su  už stalo sėdinčiu bendrovės atstovu. Kompiuteris šiuo atveju atrodo kur kas patikimesnis pašnekovas.

Paskolos bendrovė, atsižvelgdama į tam tikrus kriterijus (amžius, gaunamų pajamų dydis, darbo stažas, kredito istorijos skaidrumas), įvertina galimybę suteikti paskolą. Tačiau žmonės, suvokdami, koks rimtas įsipareigojimas yra kreditas internetu, turėtų adekvačiai įvertinti kitus, individualius aspektus: gebėjimą tvarkytis su ribotais ištekliais, planuoti išlaidas, galimybę ieškoti papildomo pajamų šaltinių. Apskaičiavimas, jog žmogus, pagal gaunamas pajamas, yra pajėgus grąžinti paskolą, nėra garantas, kad taip ir bus. Viskas priklauso nuo to, kaip pastarasis sugebėsis susitvarkyti su nauju finansiniu įsipareigojimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai