Paruoškime pirmoką mokyklai! Sąrašas priemonių, kuriomis turite pasirūpinti

rasytojas avataras

Posted on :

Nors už lango dar tik matyti patys pirmieji kaitrios saulės spinduliai, tačiau būsimus pirmokus turintys tėveliai jau dabar pradeda pirkti kanceliarines priemones, kurios padeda mokyklinukams atlikti visus mokytojos užduotus darbelius.

Image result for vardo lipdukai

Sąrašas gali pasirodyti gana ilgas, tačiau kartą nusipirkus kokybiškas mokyklines priemones vaikas jas galės naudoti net kelerius metus!

Drabužiai ir kiti daiktai

Sporto bei šokių pamokoms reikia nupirkti ir atitinkamas aprangas. Kūno kultūros pamokai, žinoma, reikalinga sporto apranga ir tvarkinga bei patogi avalynė. Šokio pamokoms dažniausiai prašoma įsigyti češkes bei patogią, judėjimui skirtą aprangą. Dažnai tinka ta pati kūno kultūros apranga. Kai kuriose mokyklose yra prašoma, kad vaikas dailės pamokose taip pat dėvėtų atitinkamus drabužius. Galbūt ne kiekvieną pamoką, tačiau tuomet, kai norisi išlaisvinti savo kūrybiškumą – papildoma apranga reikalinga.
Jeigu Jūsų vaikas valgys namuose gamintą maistą – tokiu atveju reikia jam nupirkti kokybišką priešpiečių dėžutę bei gertuvę. Net ir tokiu atveju, jeigu vaikas pietaus valgykloje – gertuvė reikalinga. Kai po ranka visada bus vandenuko – vaikas jį įpras gerti.
Tinkamos mokyklinės priemonės padės vaikui geriau jaustis mokymosi vietoje.

Kanceliarinės priemonės

Priklausomai nuo mokyklos – kanceliarinių prekių sąrašas gali kiek varijuoti. Mūsų nurodomas sąrašas – tradicinis. Būtent šias priemones mokytojos dažniausiai rekomenduoja nusipirkti vaikučiams prieš ateinančius mokslo metus.
• penalas, kuriame bus tvarkingai laikomos rašymo priemonės.
vardo lipdukai.
• rašiklis su kapsulėmis (būtinas! Vaikas pirmiausia turi išmokti rašyti su rašikliu, o tik paskui tušinuku).
• sąsiuviniai ir linijomis, ir langeliais. Pirmai klasei reikalingi sąsiuviniai yra didelėmis linijomis ir dideliais langeliais.
• aplankalai, kurie ne tik apsaugo, tačiau ir ugdo vaiką.
• paprastas pieštukas, trintukas ir drožtukas.
• flomasteriai.
• liniuotė.
• akvarelė ir teptukai, kurie skiriasi savo storiu.
• pieštukiniai klijai.
• vaikams skirtos žirklės.
• spalvotas popierius.
• baltas A4 dydžio popierius.

Kaip apsaugoti nupirktas kanceliarines priemones?

Kanceliarinių prekių sąraše paminėjome lipdukus, kurie Jums galėjo būti iki šiol negirdėti. Vardo lipdukai vakaruose itin paplitusi praktika, kadangi užklijavus nuotaikingą lipduką su vaiko vardu ant kanceliarinių prekių – joms pasimetus visada bus aišku kam grąžinti. Lipdukai klijuojami ant labai skirtingų paviršių: aplankalų, sąsiuvinių, tušinuku, flomasterių… Taip kiekvienas daiktas ne tik tampa apsaugotas, tačiau ir moko vaiką jausti atsakomybę dėl savo daiktų.
Norint, kad vaikas tvirtais žingsniais žygiuotų į pirmą klasę – būtina pasirūpinti reikalingomis kanceliarinėmis priemonėmis. Ir tam, kad visi darbai būtų atliekami tinkamai, ir tam, kad vaikas nesijaustų atskirtas nuo visų.
www.lipdukai.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *