Papuošalų tvarkymas. 3 taisyklės

rasytojas avataras

Posted on :

Vėl pamečiau… Nerandu antro auskaro… Gal kas matė mano apyrankę?… Girdėta? Žinoma. Visiems pasitaiko ką nors pamesti, net jei būtum kruopšti ir smulkmeniška asmenybė. Jei viskas būtų savo vietose, padėtis pasikeistų. 3 papuošalų tvarkymo taisyklės, kurių nevalia pamiršti:

1. Įpročiai. Visų pirma, pagalvok apie savo rytą. Kaip pradedi puoštis? Renkiesi papuošalą pagal spalvą, metalą, formą? Tai padės suprasti, kaip persitvarkyti savo puošimosi vietą. Daugelis papuošalų dėžučių jau būna pagamintos žiedams, auskarams ar grandinėlėms. Susidėliok viską taip, kad einamiausi papuošalai būtų po ranka.

2. Vieta. Jei tau pasisekė, turi savo papuošalų ir pasigražinimo vietą arba staliuką. Reikia pripažinti, kad net ir susitvarkius, po kelių dienų vėl rasti tuos pačius auskarus ant to pačio staliuko darosi sunku. Taigi, pagrindinėje savo „papuošalų būstinėje” laikyk tik tai, ko prireiks šiandien arba ryt. Brangesnius papuošalus laikyk kitoje saugioje vietelėje.

3. Papildomas maišelis. Ar dažnai ieškai žiedo savo rankinės dugne? To galima išvengti.  Tiesiog įsigyk mažą atskirą maišelį (dėželę) papuošalams, kurį laikysi savo rankinėje. tai ypač pravartu kelionėse bei apsaugos papuošalus nuo netyčinio sugadinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *