PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS

rasytojas avataras

Posted on :
,

Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok čia” pasirūpins, kad papildomas vairuotojų mokymas Jums būtų ne tik įdomus, naudingas, bet ir neatimtų daug laiko.  Mes pasirūpinsime, kad kuo greičiau atgautumėte vairuotojo pažymėjimą, todėl visus rūpesčius palikite mums – jums tereikia registruojantis pažymėti arba pasakyti, jog domina būtent papildomas vairuotojų mokymas. Paprasta, tiesa?

Mūsų mokykloje yra organizuojami papildomi vairavimo kursai, kurių vietos sparčiai tirpsta. Mat pas mus papildomi vairuotojų kursai praradus teises yra organizuojami patogiu laiku ir užtrunka vos pusdienį. Nesvarbu, dėl kokio KET pažeidimo Jums buvo atimta ar apribota teisė vairuoti transporto priemonę, papildomas vairuotojų mokymas padės atgauti teises. Dažnai girdime klausimą „kaip atgauti prarastas vairuotojo teises“, tačiau atsakymas vienas – privalomas yra papildomas vairuotojų mokymas.

Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok čia” nori, kad teises susigrąžintumėte sklandžiai ir be streso, todėl specialiai Jums organizuojami:

Kam reikalingas papildomas vairuotojų mokymas?

Papildomas vairuotojų mokymas – vykdomas pradedančiųjų vairuotojų, pažeidusių Kelių eismo taisyklių reikalavimą (-us).

Kursai praradus teises neatims daug laiko ar pastangų, tačiau jų metu Jūs turėsite individualiai su mokymo įstaigos psichologu analizuoti padarytą (-us) KET pažeidimą (-us), už kurį (-iuos) buvo taikyta administracinė atsakomybė. Baigti mokymo įstaigos vairuotojų mokytojo vedamą teorijos kursą. Baigti mokymo įstaigos psichologo vedamą psichologijos kursą. Su mokymo įstaigos vairavimo instruktoriumi atlikti praktinio saugaus, ekonomiško ir ekologiško vairavimo mokymą B kategorijos transporto priemone. Pradedantysis vairuotojas ir (arba) vairuotojas, kuriam atimta teisė vairuoti, norėdamas užbaigti papildomą vairuotojų mokymą, mokymo įstaigos nustatyta tvarka privalo išlaikyti žinių patikrinimo testą. Tad tai yra tikrai nedidelis ir nesudėtingas darbas, kurį atlikus, Jūs atgausite prarastas teises ir, ramiai atsikvėpę, galėsite pasakyti, kad pas mus papildomas vairuotojų mokymas yra tikrai paprastas ir greitas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *