Papildai sportui: ar verta baltymų trūkumą kompensuoti proteinų kokteiliais?

rasytojas avataras

Posted on :

papildai

Dauguma vyrukų svajoja turėti ištreniruotus, didelius ir ryškiai atrodančius raumenis. Tačiau tai nėra lengvas tikslo siekimas. Reikia netik daug ir sunkiai treniruotis sporto salėje, bet ir taikyti tinkamas mitybos programas. Kol vieni susiduria su tokiais sunkumais, kaip treniruočių praleidinėjimu arba neefektyviu jų atlikimu, kitiems didesnį galvos skausmą kelia su mityba susijusios problemos. Kai dieta tampa rimčiausiu įššūkiu, į pagalbą pasitelkiami papildai sportui (perfectbody) parduotuvėje rasite didžiausią jų pasirinkimą). Proteinų pagalba galite užkamšyti, kai kurias mityboje susidarusias spragas, tačiau visiškai to kompensuoti negali.

Kokie papildai sportui efektyviausi?

Pastaruoju metu papildai sportui tapo begalo populiarūs. Daugelis net nebeįsivaizduoja savęs be jų vartojimo ir treniruočių sporto salėje. Nors papildai sportui tikrai gali suteikti atitinkamai gerą poveikį, svarbu mokėti tinkamai pasirinkti, tad pasakoti apie papildus, kurie efektyviausi, o kurie ne, nėra tikslo. Kol vienam tas pats produktas gali veikti efektyviai, kitam gali ir nesuveikti.

Proteinas – puikus pasirinkimas kiekvienam!

proteinas

Ar žinote kodėl proteinas yra perkamiausias maisto papildas visame pasaulyje? Ną, daugumai tai nėra paslaptis. Tačiau tie kurie nenutuokia, galime pasakyti, kad baltymai, esantys proteino sudėtyje yra esminis visos jūsų mitybos faktorius, nulemiantis sėkmingus rezultatus sporte. Baltymai yra statybinė raumenų medžiaga, atsakinga netik už naujų raumenų augimą, bet ir jų regerenaciją ir atsistatymą po fizinio krūvio. Kai su maistu gaunate nepakankamą jų kiekį, raumenis tampa auginti begalo sunku, ryškinimosi periodu galite prarasti nemažai raumenų masės ir begalo sulėtinti visą atsistatymo progresą, be to, per kitą trenriuotę gali trūkti jėgų atlikti sunkius pratimus. Proteinas – puikus būdas papildyti savo mitybos racioną papildomu baltymų kiekiu netik sportuojančiam, bet ir paprastam asmeniui. Vos dviem porcijomis per dieną, galite gauti papildomus 50-60 g baltymo. Tai tiesiog puiku! Taigi, šie papildai sportui turėtų būti jūsų pasirinkimas nr. 1, kad ir koks tikslas sporte bebūtų. Tik tie atletai, kurie suvartoja pakankamus kiekius baltymų, gali pasigirti puikiais rezultatais, tad nepamirškite to, ir pasirūpinkite, kad jų niekada netrūktų Jūsų kasdienėje mityboje. Proteino produktų geromis kainomis galite rasti šia nuoroda: https://www.perfectbody.lt/proteinas-baltymai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *