Paminklai šiuo metu gaminami pagal individualiai sutartus įkainius

straipsniai avataras

Posted on :

paminklaiInternete peržiūrėjote daug pasiūlymų, bet visur matote, kad paminklai gaminami pagal asmeniškai sutartus įkainius? Jums nereikėtų vargti ieškant preliminarius įkainius iš anksto nurodančių specialistų. Matote, paminklų gamybos ir visi kitai darbai yra derinami su kiekvienu klientu individualiai. Dėl to dažniausiai paslaugų teikėjai ir vengia nustatyti išankstinius įkainius. Tiesiog paslaugų teikėjai nenori be reikalo klaidinti klientų.  Paprasčiausiai, paslaugų kainos nustatomos tik tuomet kai klientas pateikia savo pageidavimus bei reikalingų darbų sąrašą. Trumpai tariant, kainos individualiai nustatomos dėl to, kad kiekvienam klientui dažniausiai prireikia skirtingų darbų. Vieniems jų reikia daugiau, kitiems – mažiau. Dėl to paslaugų įkainiai kiekvienam gali būti skirtingi.

Paminklai, pasak gamintojų, mažesnėmis kainomis gaminami tuomet, jeigu klientas nekelia kažkokių reikalavimų. Pavyzdžiui, asmenys, kurie paminklų gamintojų prašo, jog darbai būt atlikti kuo skubiau, dažniausiai moka didesnę kainą. Įprastai gamintojai nustato darbų grafikus, o jeigu asmuo nori visko greičiau, tuomet jis privalo mokėti daugiau. Tiesiog tuomet paminklų gamintojai bus priversti dirbti ilgiau nei įprastomis dienomis, o už tai visuomet turi būti mokamas atitinkamas atlygis. Taip pat paminklai gaminami brangiau ir tuomet, jeigu klientas pateikia reikalavimus dėl naudojamo akmens rūšies. Trumpai tariant, jeigu paminklas turi būti gaminamas iš tokios akmens, kokio Lietuvoje praktiškai nėra, tuomet kaina išauga kaip reikiant.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad paminklų gamybos įkainiai skiriasi ir dėl paminklų projektų. Gamintojai pabrėžia, kad brangiausi paminklai yra tie, kurie yra dideli ir gaminami pagal individualius užsakymus. Tuomet sunaudojama daugiau medžiagų ir sugaištama daugiau laiko. Įprasta, kad už tokius darbus turi būti mokama atitinkama suma, nes pasaugų teikėjai už dyką nedirba. Jeigu jums reikia kuo pigesnio paminklo, tai tuomet nebelieka kitos išeities kaip tik kreiptis dėl standartinių gaminių užsakymo.

Paminklus gaminančios įmonės bei privatūs asmenys pabrėžia, kad kainos kyla ne tik dėl paminklo dydžio ar skubėjimo. Kainos kyla ir dėl darbų. Jeigu renkatės ir montavimo darbus, ir kapaviečių aptvarkymą, tai tuomet kaina automatiškai kyla į viršų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *