Pagal ką rinktis maistą savo šuniui?

rasytojas avataras

Posted on :

Ar esate pasirengęs išsirinkti sau tinkamą šunį? Įtraukti į savo gyvenimą naują šunį yra svarbus sprendimas. Pirma, prieš pradėdami procesą įsitikinkite, kad esate pasirengęs šuniui. Taip pat labai svarbu suprasti šuns nuosavybės kainą. Jei nusprendėte, kad laikas tinkamas, sveikiname! Dabar atėjo laikas išsiaiškinti, kokio tipo šuo jums tinka.

Prieš pasirenkant šunį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Svarbiausia, išnagrinėkite savo dabartinį gyvenimo būdą ir pagalvokite, kokius pakeitimus norėtumėte atlikti dėl šuns. Pažiūrėkite į savo šeimos poreikius, ypač jei turite vaikų, vyresnių giminaičių ar kitų augintinių. Alergiški žmonės arba tie, kurie teikia pirmenybę mažai besišeriantiems šunims, gali norėti ieškoti hipoalerginių šunų veislių, nors kai kuriems alergiškiems žmonėms šios veislės vis tiek turės simptomų.

Tada pagalvokite apie idealų savo naujo šuns dydį, energijos lygį ir amžių. Tiesiog atminkite, kad norint gauti šunį, daugeliu atvejų reikia tvirtai įsipareigoti atsakingai auginti šunį 10–15 metų. Pasidomėkite ir apie šuns mitybą ir kitus poreikius. Šunų maistas neatsiejama jų gyvenimo dalis.

Šuns ėdalas

Jūsų augintinio ėdalas turi turėti rekomenduojamus vitaminų, mineralų ir makromolekulių (baltymų, riebalų ir angliavandenių) kiekius ir santykius jo gyvenimo etapui ir galutiniam dydžiui.

Jei ant maisto produkto nėra nė vienos iš trijų toliau išvardytų frazių, neįtraukite į maisto produkto svarbą (šios frazės pateikiamos mažėjančia pageidaujamumo tvarka):

1. „Gyvūnų šėrimo bandymai, naudojant AAFCO procedūras, patvirtina, kad [produkto pavadinimas] suteikia visavertį ir subalansuotą [gyvenimo etapo] mitybą.

2. „[Produkto pavadinimas] yra sukurtas taip, kad atitiktų AAFCO šunų (arba kačių) maisto maistinių medžiagų profilius [gyvenimo etapui].

3. „[Produkto pavadinimas] suteikia visavertę ir subalansuotą mitybą [gyvenimo etapui] ir yra panašios į produktą, kuris buvo pagrįstas AAFCO šėrimo testais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *