Oras-vanduo šildymo sistemos privalumai

rasytojas avataras

Posted on :

Oro šilumos siurblių populiarumas Lietuvos rinkoje kasmet auga. Didžiausias jų privalumas yra tai, kad jie yra prieinami praktiškai kiekvienam namui, nepriklausomai nuo to, ar modernizuojate esamą namą, ar statote naują. Jų surinkimas paprastas, o kaina palanki.

Aspektai, į kuriuos pirmiausia reikėtų atsižvelgti renkantis šildymo sistemą būstui, yra konkrečios technologijos kaina, jos nepriklausomumas ir naudojimo komfortas. Kylant energijos kainoms ir esant dideliems klimato pokyčiams, šildymo sistemos su šilumos siurbliais leidžia tapti nepriklausomos nuo dujų, naftos ir anglies. Šilumos siurblių dėka gauname komfortą, nes vartojame karštą vandenį su mažomis eksploatacinėmis sąnaudomis. Šio sprendimo privalumas yra ir natūralios aplinkos apsauga, plačiau skaitykite pardavėjo puslapyje.

Kaip veikia šilumos siurblys oras-vanduo ir kodėl verta į jį investuoti?

Oro šilumos siurblys, kaip atsinaujinančios energijos šaltinis, naudoja ore sukauptą energiją šildymui arba vėsinimui. Siurblys naudoja lauko orą, kuris dėl šaltnešio ir tinkamo suspaudimo generuoja naudingąją šilumą, kurią naudosime šildymui ir karšto vandens ruošimui.

Išskirsime šiuos privalumus:

  • Tinkamai parinktas pagal pastato plotą ir tūrį,  šilumos siurblys, visiškai

nereikalauja priežiūros. Nereikia krauti kuro, valyti krosnelę ir uždegti. Užtenka reguliariai apmokėti elektros sąskaitas.

  • Mažesnės namo statybos sąnaudos – renkantis šilumos siurblį, mums nereikia

statyti kamino ar kuro sandėlio.

  • Nereikia gaišti laiko ieškant geros kokybės kuro už prieinamą kainą – kai

kuriems šilumos šaltiniams tai yra esminė problema, daranti įtaką katilo ilgaamžiškumui, gedimų dažniui ir šildymo sąnaudoms.

  • Ilgas šilumos siurblio tarnavimo laikas – iki 50 metų tinkamai sumontavus.
  • Be šildymo, šilumos siurblys taip pat gali vėsinti patalpas vasarą,

padidindamas komfortą pastate.

Nuo to, kokį šildymo įrenginį pasirinksime, priklauso visos sistemos efektyvumas ir jos eksploatavimo išlaidos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *