Optinio nivelyro raida paskutinį šimtmetį

rasytojas avataras

Posted on :

Optinis nivelyras, kaip ir betkuris kitas statybose naudojamas prietaisas, per paskutinį šimtmetį pasikeitė itin drastiškai. Seniau naudojami prietaisai buvo dideli, sunkūs, nepatogūs ir apie lengvą naudojimą galima buvo tik pasvajoti. Mūsų laimei, šiandienos situacija smarkiai pasikeitė. Šiuolaikinis optinis nivelyras neteko didžiosios dalies nereikalingų komponentų ir gali didžiuotis neatpažįstamai pasikeitusia forma ir labai paprastu naudojimu. „Brauber“ yra viena iš įmonių, kurianti ir taikanti inovacijas, vos tik joms atsiradus. Su visai neseniai sukurta FastCabX technologija, galite pamiršti apie ilgus ir varginančius prietaisų kalibravimo darbus. Taikydami sparčiai besiplečiančias lazerių technologijas optinis nivelyras yra sukalibruojamas šviesos pakreipimo pagalba ir kartu automatiškai įrašomą informacija į viduje esantį opto-lustą. Tai leidžia atsižymėti prietaiso serijinį numerį ir užpildyti jo istoriją, taip žinant kada ir kokie darbai buvo atlikti. Senieji optiniai nivelyrai pasižymėdavo savo didžiuliu neatspurumu vibracijos ir kitiems aplinkos veiksniams (drėgmės, temperatūros pokyčiams). Naujasis modelis „Brauber SL909“ iš Bazimba serijos užtikrina, jog visa tai liko praeityje. Siekdami naujų standartų, mūsų inžinieriai sukūrė dar niekur prieš tai netaikytą kompensavimo mechanizmą. Pastarasis turi savybę koreguoti pakreipimo kampą darbo metu, todėl atlikdami matavimus galite būti užtikrintas, jog prietaiso parodymai yra teisingi. Didelis diafragmų skaičius mūsų prekiaujamuose nivelyruose išlieka itin didelis, kas reiškia, jog matavimai ne tik tikslūs, bet ir nesunkiai atliekami (operatoriui matomas vaizdas nėra iškreipiamas, suliejamas ar kitaip iškraipomas). Dėka aukštų Japoniškų gamybinių standartų šis prietaisas yra nepakeičiamas partneris Jūsų matavimuose.

Paprasto optinio nivelyro pokytis į gerąją pusę įvyko ne tik technologiškai, bet ir kainos atžvilgiu. Seniau už nivelyrą galima buvo pakloti ir kelių mėnesių vidutinį atlyginimą. Dabartiniai, modernūs, aukštos kokybės nivelyrų kainos svyruoja diapazone nuo 100 iki 300 eurų (priklausomai nuo funkcijų, tikslumo). Iš principo gaunate žymiai geresnę kokybę už žymiai mažesnę kainą.

Optinis nivelyras ne tik ištobulėjo, bet ir atsirado visiškai naujos rūšies pakaitalų, tokių, kaip lazeriniai nivelyrai ar elektroniniai optiniai nivelyrai. Su jais darbas yra dar efektyvesnis, ypatingai dirbant vienam, be asistento. Deja, pastarųjų kainos kolkas yra dar pakankamai aukštos ir neprieinamos kiekvienam asmeniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *