Nuo ko priklauso šilumos siurblių kaina?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Turėti namuose šilumos siurblį – patogu, tačiau kai kuriems brangu. Visgi, ar šilumos siurbliai tikrai brangūs? Šiuo metu rinkoje atsiranda vis pigesnių šilumos siurblių, tad sakyti, jog jie brangūs jau nebegalima. Tačiau kuo gi skiriasi pigesni šilumos siurbliai nuo brangesnių?

Galingumas

Kiekvieno šilumos siurblio galia priklauso nuo kainos. Kuo brangesnis bus šilumos siurblys, tuo didesnės galios galima tikėtis. Tačiau to ne visiems reikia. Kai kurie gyvena mažuose namukuose, kuriuose tikrai nėra reikalingas galingas šilumos siurblys.

Valdymas

Nuo to, koks bus valdymas priklauso ne tik tai, ar bus patogu naudoti šilumos siurblį, bet ir kaina. Todėl prieš pirkdami pagalvokite, kas jums svarbiau – patogus valdymas ar pigesnė kaina.

Paskirtis

Kai kurie perka šilumos siurblį ir nežino, nei kas jie tokie, nei kuo skiriasi, nei kam apskritai reikalingi. Jeigu norite įsigyti kokybišką prekę, turite būti atsargūs ir neskubėti priimti tokių sprendimų. Oras-oras turi vieną paskirtį, oras-vanduo turi kitą paskirtį, todėl pasidomėkite ir nuspręskite, kuris jums bus tinkamesnis. Nuo to priklauso ne tik tai, ar bus patogu naudoti šilumos siurblį, bet ir kiti dalykai, pavyzdžiui, kaina. Neskubėkite pirkti ir pasidomėkite atidžiai oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurbliais.

Įrangos dydis

Kaina iš dalies priklauso ir nuo įrangos dydžio. Tačiau tai nėra svarbiausias kriterijus, tad neskubėkite rinktis šilumos siurblį pagal tai, koks jo dydis.

Garantija

Nuo garantijos iš dalies priklauso kaina, tačiau tai nereiškia, jog kuo ilgesnė garantija, tuo brangiau mokėsite. Tam tikrais atvejais garantija daug pasako apie gaminio kokybę. Tad jei jis kokybiškas, bus ilgesnė garantija ir kaina brangesnė. Nors pasitaiko išimčių. Kai kurie gamintojai siūlo brangias kainas ir trumpas garantijas, dažniausiai dėl to, jog jų žinomas prekės ženklas, tačiau tai nereiškia, kad gaminiai kokybiški.

Gamintojas

Kaip ir minėjome, kai kurie gamintojai naudoja žinomą prekės ženklą tam, kad pakeltų kaina, tačiau šilumos siurbliai nėra jos verti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *