Nišiniai kvepalai. Tikroji jų galia

rasytojas avataras

kvepalai

Kiekvieno vyro ar moters kvapas skiriasi. Visgi būna tokių dienų, per kurias moterys vyrams atrodo ypatingai maloniai kvepianti. Priežastis slypi žmonių evoliucijoje. Šveicarijoje atlikti mokslininkų iš Berno tyrimai atskleidžia labai įdomių dalykų. Kai kuriuos faktus verta žinoti, kai mus domina  nišiniai kvepalai.

Nišiniai kvepalai

Faktas, jog žmonės kitems dvelks maloniai ar atgrasiai, nebėra naujiena, bet mokslininkai nusprendė pasidomėti iš esmės, kaip konkrečiai tai veikia. Ar moteris vaisingų dienų metu skleidžia ypatingą aromatą tik vieniems vyrams, kiek jos natūralus kūno aromatas gali traukti visus vyrus, ar vyriški kvepalai kartais gali nustelbti tikrąjį kūno kvapą?

Kvepalai, balzamai, kūno kremai, kūno dulksna – per mėnesį išleidžiama gausybė pinigų svaiginantiems kvapams. Tai reiškia prasmę, kad žmogus galėtų gerai pasijusti viduje.

Šveicarijos ir Vokietijos mokslininkai prieš kurį laiką paviešino savo tyrimų išvadas, kurios atskleidžia: vienos moterys vyrams visada kvepės skaniau nei kitos. Ir tai nė kiek nepriklauso nuo fakto, ar naudojami geri prancūziški kvepalai ar nišiniai kvepalai.

Vyriški kvepalai

Viliojantis žmogaus aromatas įtakojamas lytinių hormonų. Jie kinta, atsižvelgiat į mėnesinių ciklą. Britų mokslininkai laikraštyje „Proceedings B“, skelbia, kad aromatų kokteilis, kurį skleidžia dailiosios lyties atstovė, vyro pasąmonei teikia informaciją apie moters vaisingumą – ir tai vien per uoslę.

Mokslininkai atrinko 30 moterų savo eksperimentui atlikti, surinkdami jų kvapus, kuomet jos būdavo savo vaisingose ciklo fazėse. Moterys turėjo nepriekaištingai laikytis griežtų taisyklių. Joms liepta praustis, nenaudojant jokių kosmetikos priemonių, patalai buvo skalbiami specialiu, kvapo neturinčiu muilu. Moterims uždrausta rūkyti, neleista vartoti alkoholio ar aštrių patiekalų. Nakties metu jos įsidėdavo vatos tamponus po pažastimis, tam kad prisigertų kūno kvapo. Tuo metu nebuvo naudojami jokie prancūziški ar nišiniai kvepalai.

Šveicarų mokslininkai išsiaiškino, kad to paties kvapo patrauklumą visi žmonės linkę vertinti vienodai, bet  tai priklausytų nuo kiekvieno uoslės. Dar kartą buvo patvirtinta, kad kvapai kuria ypatingą rolę seksualinėje komunikacijoje ir lemia partnerių pasirinkimą, bet netinkamai parinkti moteriški ar vyriški kvepalai gali pernelyg nustelbti tikrąjį kūno kvapą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai