Net ir pirmas kreditas nemokamai ne visuomet išduodamas

straipsniai avataras

Posted on :

pirmas kreditas nemokamaiTie, kurie ketina skolintis iš dabar veikiančių paskolų bendrovių ar sutelktinio finansavimo sistemų, turėtų atidžiau vertinti savo galimybes. Net ir pirmas kreditas nemokamai šiais laikais išduodamas ne kiekvienam jo panorėjusiam asmeniui. Griežti kreditoriams taikomi reikalavimai dabar kaip tik sumažino galimybes gauti paskolas kai kurie asmenims. Tie sugriežtėję reikalavimai įvesti dėl to, kad  paskutiniu metu padaugėjo blogųjų paskolų – kreditoriai kreipėsi į išieškojimo bendrovės, skolas išieškojo net per teismus bei antstolius, todėl vyriausybė, reaguodamas į situaciją, ėmėsi dar griežtesnio rinkos reguliavimo. Nuo šiol skolinti pinigus galima tiems asmenims, kurių kreditingumas yra teigiamas, tiems, kurie neturi daug finansinių įsipareigojimų, o svarbiausias reikalavimas – kiekvienas besiskolinantis asmuo turi aiškiai parodyti, kad jis nėra bedarbis, ir kad turi tvarių pajamų šaltinį.

Aukščiausi kreditingumo reikalavimai taikomi ne vien dėl to, kad to reikalauja įstatymai bei mokumo vertinimo nuostatai – patys kreditoriai irgi ėmėsi labiau saugoti savo finansus, nes vis dėlto kai kurių skolų jie negalėjo atgauti dėl tam tikrų asmenų bankroto paskelbimo, o taip pat kai kurios skolos tiesiog buvo nurašytos prie beviltiškų. Tad, jeigu jūs esate tie, kurie nori gauti vartojimo kreditą, tai būtinai iš anksto įvertinkite savo ekonominę padėtį, nes kitaip tai vis tiek turės padaryti kiekvienas kredito teikėjas, kuriam pateiksite paskolos paraišką.

Teikiant kredito paraišką dėl vartojimo kredito išdavimo, pirmiausia būtina įvertinti savo turimų įsipareigojimų bei gaunamų tvarių pajamų santykį. Jeigu jūsų situacija yra tokia, kad jums per mėnesį tenka išleisti 40 procentų tvarių pajamų kitiems įsipareigojimams padengti, tai pagal mokumo vertinimo nuostatus kreditorius privalės atsisakyti jums išduoti paskolą. Tai tiesiog yra draudžiama. Jeigu kreditorius nepaiso tokios situacijos ir vis tiek suteikia paskolą tokiam asmeniui, tai tik laiko klausimas kuomet priežiūros institucijos jam skirs baudą. Prevenciškai kiekviena bendrovė sulaukia patikrinimo, todėl kreditorius anksčiau ar vėliau įklius. Tai jam atneš nemažą nuostolį, nes baudos siekia tūkstantines sumas. Tad, tikėtina, kad tokiose situacijose kredito bendrovė jokiu būdu nerizikuos ir kredito jums paprasčiausiai neišduos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai