Nepavykus sutaupyti, kreipkitės į VKU

rasytojas avataras

Posted on :

Vieni taupo, o kiti stengiasi vis daugiau uždirbti. Visi norime turėti daugiau pinigų, kad galėtume laisvai keliauti, pirkti ką užsimanę, valgyti restoranuose ir nesukti galvos dėl būsto paskolos. Tai yra įmanoma, jei dirbate gerai apmokamą darbą, sėkmingai investuojate ar gavote nemažą tetos, gyvenusios už jūsų marių, palikimą. Visgi realybė tokia, kad tikrai ne visiems tokios svajos realios ir tenka stipriai suveržus diržus taupyti arba tiesiog pasiskolinti. Gauti kreditą vienomis geriausių sąlygų šiuo metu siūlo VKU. Jei dar neteko apie juos girdėti, tai dabar pats geriausias metas suskubti. Galite tiek apsilankyti jų internetinėje svetainėje, tiek atvykti gyvai į VKU ofisą Vilniuje, adresu – T. Narbuto g. 5. Visada konsultantai informaciją suteikia ir telefonu bei elektroniniu paštu. Rinkitės Jums tinkamiausią metodą, kaip norėsite gauti informaciją apie norimą gauti kreditą.

Siekdami sutaupyti tam tikrą pinigų sumą ar nusipirkti taip norimą daiktą arba paslaugą, tai galime daryti net nepajausdami, kad taupome. Vienas geresnių metodų yra visų labai gerai dar vaikystėje pažinota pinigų taupykle. Taupymą paverskite maloniu įpročiu. Tiesiog kiekvieną mėnesį Jums patogia forma atsidėkite atostogoms didesnę ar mažesnę pinigų sumą. Vieną kartą tai gali būti didesnė suma, jei tą mėnesį daugiau uždirbote arba mažiau išleidote, ir mažesnis pinigų kiekis, jeigu teko nemažai išleisti ar buvo labai didelių pirkinių mėnuo. Laikui bėgant pinigų suma taupyklėje arba atskirai atidarytoje banko sąskaitoje augs, o Jūs kiekvieną mėnesį vis labiau pajausite, kad pirkinys jau artėja.

Siekdami sutaupyti be reikalo neišlaidaukite ir mažais žingsneliai siekite savo tikslo. Panašiai juk viskas vyksta ir sportuojant, kai norime matyti bei pajausti ilgalaikius rezultatus, negalime savęs labai spausti ir kankintis, nes tuomet nebebus nei malonūs rezultatai, nei visas procesas. Norint sutaupyti reikės valios bei šiek tiek pastangų. Į šį rėžimą galite įtraukti ir kitus šeimos narius ar draugus, jeigu esate vienišas, nes drauge siekti tikslo bus daug lengviau, o kartu ir smagiau. Tai gali tapti net maloniu žaidimu, o jo rezultatai visus maloniai nustebins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai