Naujos statybos butai Vilniuje: koks mikrorajonas geriausias?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Naujų butų pasiūla sostinėje kiekvieną dieną vis didėja. Naujos statybos butai Vilniuje dabar statomi ne tik senuose mikrorajonuose, tačiau atsiranda net ir naujų. Vis dėlto, esant tokiai gausiai pasiūlai, žmonės susiduria su pasirinkimo ir apsisprendimo problema – kaip neprašauti ir nenusivilti? Būtent todėl šiandien papasakosime apie geriausius ir bene tinkamiausius mikrorajonus, kurie puikiai tiks būti jūsų naująja gyvenamąja vieta.

Pilaitė

Pilaitė tampa vis dažnesniu ir populiaresniu jaunų šeimų pasirinkimu. Nauji, modernūs, aukštos energetinės klasės būstai traukia šeimas, ypač turinčias mažų vaikų, kadangi žiemą tokiuose namuose išsilaiko šiluma, tačiau piniginės neplonina dideli mokesčiai. Nors iš pradžių gali pasirodyti, kad šis mikrorajonas atskirtas nuo likusių Vilniaus miesto dalių, čia yra gerai išvystytas susisiekimas su kitais sostinės mikrorajonais, todėl nesusidursite su nepatogumais nei keliaudami į darbus, nei į pramogas ar susitikimus su draugais. Be to, Pilaitės mikrorajone gerai išvystyta prekybos sistema, tad netrūksta įvairių parduotuvių, o šeimoms su vaikais Pilaitė siūlo nemažai darželių ir mokyklų.

Paupys

Paupys – pats jauniausias ir naujausias Vilniaus miesto mikrorajonas, įsikūręs pačioje sostinės širdyje, palei Vilnelės upę. Paupio rajonas yra strategiškai labai patogioje vietoje – miesto centrą vos per kelias minutes galite pasiekti pėščiomis, tačiau lygiai taip pat patogu pasiekti ir darbą, esantį kitame rajone, kadangi čia gerai išvystytas viešojo transporto tinklas. Šis mikrorajonas puikiai tinka tiek norintiems jausti miesto dvasią, tiek norintiems gamtos prieglobsčio. Paupyje yra daug erdvių priatikytų praleisti laiką gryname ore, pasivaikščioti, taip pat yra dviračių takai, vaikų žaidimo aikštelės. Būtent todėl, nenuobodu bus ir vaikams, ir suaugusiems. Naujos statybos butai Vilniuje Paupio mikrorajone – vieni geriausių ir labiausiai pripažintų.

Pašilaičiai

Norintiems gyventi toliau nuo miesto triukšmo, puikiai tiks miegamuoju vadinamas Pašilaičių rajonas. Nors mikrorajone yra ir nemažai senesnės statybos daugiabučių, čia yra ir naujos statybos butai Vilniuje, todėl turėtumėte rasti iš ko pasirinkti savo naują gyvenamąją vietą. Šis mikrorajonas taip pat pasižymi geru susisiekimu su kitomis miesto dalimis, taip pat yra mokyklų ir darželių gausa, ne viena sveikatos priežiūros įstaiga, parduotuvių įvairovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai