Naujos padangos: padangos motociklams

rasytojas avataras

Posted on :

Ne taip seniai motociklams buvo sutrumpintas privalomas žieminės padangos ekplotavimo terminas.  Susisiekimo ministerija džiaugėsi, kad padangos plius papildomų apribojimų likvidavimas didins baikerių bendruomenę. Tačiau pastaroji nėra taip pozityviai nusiteikusi, nes padangos motociklams turi aukštus kokybės standartus, o jų eksplotavimo laiko ir taisyklių reglamentavimas jau seniai nutolęs nuo realybės.

Padangos internetu

Internetu siūlomos padangos apseina daug pigiau. Taip pat internetas suteikia beribes paieškos galimybes. O tai ypatingai svarbu baikeriams, kurie ieško kuo “apauti” savo plieninius žirgus. Juk nesvarbu kokiu motociklu važiuojate – ar sportiniu, ar ilgoms kelionėms skirtu cruiser tipo – padangos sunaudojamos per vieną – du sezonus.

https://youtu.be/bA46BT5GMbQ

Dažnas baikeris siūlo vardan stabilesnio sukibimo su kelio danga gale montuoti platesnes padangas. Tokie mitai internetu sklinda žaibo greičiu. Visgi, specialistai pataria juos vertinti atsargiai. Nes platesnės padangos montavimas gale turi daugiau blogų niuansų, nei privalumų.  Pirmiausiai per plati ratlankiams padanga gali išsimontuoti, tiesiog, bevažiuojant. Galima numanyti kokios pasekmės laukia. O kur dar motociklo stabilumas? Dėl mažesnio svorio į ploto vienetą, motociklas su per didelėmis padangomis praranda stabilumą.

Tokių pačių pasekmių galima tikėtis montuojant ir internetu ieškant padėvėtų padangų.

Padangos internetu žymėjimai

Motociklininkas

Svarbiausi kriterijai vertinami pagal tris žymėjimus:

DOT – Transportavimo Departamento ženklas rodantis, kad padanga atitinka JAV standartus.

73 – apkrovos indeksas svarais, kuris nurodo maksimalų padangos apkrovimą.

17 – ratlankio diametras coliais.

Renkantis padangas šie žymėjimai privalo atitikti motociklo gamintojo reikalavimus. Tiek per didelės, tiek pat ir per mažos gali pridaryti daug žalos.

Kitas svarbus faktorius – vieta, kurioje žvalgotės ratų. Dar konkrečiau vieta, kurioje ketinate važinėtis. Vienos padangos tinkamos trumpoms išvykoms kaimo keliukais, o kitos – kelionėms miesto džiunglėse.  Padangos kaune, kaip lygumų mieste nekelia tiek daug nesusipratimų tarp baikerių, kaip padangos vilniuje. Daugelis baikerių neapsiriboja savo miestu žvalgydamiesi padangos internetu naudoja tokius paieškos žodžius, kaip: “padangos Klaipeda”, “padangos Vilnius”, “padangos kaunas”.

Perkant internet bet kuriame mieste pasinaudojus viliojančiu pasiūlymu, naujomis padangomis galėsite džiaugtis jau po trijų dienų.

Artėja metas, kai reikės rūpintis automobilio padangų keitimu – iki lapkričio 10 dienos vairuotojai turi būti pasiruošę šaltojo metų laiko sąlygoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *