Nauji automobiliai BMW

rasytojas avataras

Posted on :
,

BMW automobilių korporacija sparčiai žengia į priekį, pristatydami vis išmanesnes ir modernesnes transporto priemones. Neseniai buvo pagamintas ir pristatytas galingiausias sportinis M serijos automobilis „BMW M5 CS“. Pridėtos CS raidės tai angliškas trumpinys „Club Sport“, reiškiantis išskirtinį dėmesį automobilio sportiškumui. Tikriausiai šis naujasis modelis taps daugelio greitį mėgstančių vairuotojų svajone.

Nauji automobiliai „BMW M5 CS“ išsiskiria savo galingumu, apie kurį byloja:

  • 4,4 litrų darbinio tūrio V8 variklis;
  • 635 AG;
  • įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km vos per 3 sekundes;
  • didžiausias leidžiamas greitis – 305 km/h.

Išvardintas savybes pasiekti padėjo sumažintas automobilio svoris – net 70 kg mažesnis už savo pirmtako. Šie nauji automobiliai išsiskiria ne tik puikiomis dinaminėmis savybėmis, bet ir prabangiu dizainu.

Nauji automobiliai „BMW 4 Grand Coupe“.

Pirmasis 4 serijos „Grand Coupe“ automobilis jau buvo pristatytas prieš 7 metus. Jis buvo labai paklausus dėl puikiai derančių savybių – dinamiškumo bei prabangos. Buvo nuspręsta pagaminti 2 kartos „Grand Coupe“, kuris išsiskirs dar didesniu erdvumu, pasižymės geresniu dinamiškumu bei skaitmeninėmis inovacijomis.

Nauji automobiliai „4 Grand Coupe“ šiek tiek platesni ir ilgesni už savo pirmtakus, todėl ant galinės sėdynės gali laisvai įsitaisyti 3 žmonės, bagažinės dydis – net 1290 litrų. Priekyje sumontuotos sportinės sėdynės, kurios gali būti šildomos ir ventiliuojamos. Stoglangis ir puiki garso sistema kelionę padarys itin malonią.

Planuojama, kad „4 Grand Coupe“ nauji automobiliai turės net 5 versijas – 2 sportines, 2 benzinu varomas ir 1 varomą dyzelinu. Visos šios versijos turės bus hibridinės.

Šių automobilių vairavimo asistentas turi net 40 funkcijų, tarp kurių parkavimosi asistentas, vairavimo ir juostos palaikymo asistentas. Transporto priemonėse įmontuota debesijos pagrindu veikianti navigacijos sistema užtikrins greitą tikslo pasiekimą.

Įsigykite naujausius automobilius BMW, kurie jūsų keliones pavers puikia pramoga, dėl įdiegtų inovacijų leis dar labiau atsipalaiduoti važiuojant. Nepastebimai įveiksite ilgas kelionių distancijas. Apsilankykite „Krasta Auto“ salonuose Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Užsakykite bandomąjį važiavimą kastra-auto.lt internetinėje svetainėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *