Naujausi automobiliai, pelnę pripažinimą automobilių parodose

rasytojas avataras

Posted on :
,

Žymiausios automobilių parodos rengiamos Ženevoje ir Frankfurte. Šie renginiai – didžiuliai, pasaulinio masto įvykiai auto pasaulyje.

Neįvykusioje parodoje buvo išrinktas metų automobilis

Deja, 2020 metais teko atšaukti Ženevos parodą, dėl COVID-19 viruso. Nepaisant to, vis tiek buvo išrinktas ir paskelbtas „Europos metų automobilis 2020“. Jį rinko 60 automobilių žurnalistų iš 23 Europos valstybių. Devintą kartą surengtoje ceremonijoje metų automobiliu tapo „Peugeot 208“, turintis benzininę, dyzelinę ir elektromobilio versijas. „Peugeot e-208“ konkuravo su tokiais elektromobiliais kaip „Porsche Taycan“, „Tesla Model 3“ ir „Ford Puma“. Metų automobilio pranašumas prieš kitus buvo išskirtinis dizainas, naujausios technologijos ir galimybė rinktis iš benzinu, dyzelinu ar elektra varomos versijos. Tai šeštasis „Peugeot“ metų automobilio titulas.

Ženevos automobilių parodos vyksta nuo 1905 metų, kasmet jos sutraukia daugiau nei 700 000 lankytojų iš viso pasaulio.

Frankfurto automobilių parodoje pristatytas „Land Rover Defender“

2019 metais vyko dar viena garsi visame pasaulyje Frankfurto automobilių paroda. Šis renginys vyksta kas dvejus metus. Taigi, jeigu Europai pavyks susidoroti su koronavirusu, sekanti Frankfurto paroda turėtų būti surengta 2021 metų rudenį.

Praėjusių metų parodoje buvo pristatytas vienas šiuolaikiškiausių džipų „Land Rover Defender“. Automobilis išsiskiria tvirtu, kampuotu dizainu, derančiu su jo naujausiomis galiomis. Jo pavaros buvo patalpintos į priekinę panelę, o atsilaisvinusioje vietoje įtaisyta dar viena, trečioji sėdynė priekyje. Taigi „Defender 110“ gali turėti iki 7 vietų. Šis modelis atlaikė daugiau nei 62 000 testų. Jis nuvažiavo 1,2 mln. kilometrų, įveikdamas 50 laipsnių karštį Afrikoje, 40 laipsnių šaltį Arktyje bei 3 km aukštį Kolorado kalnų uolienose. Automobilis turi visiškai naują visų varomų ratų sistemą, kurią vairuotojas gali susireguliuoti pagal savo vairavimo stilių ir važiavimo sąlygas. Įmontuota unikali technologija, leidžianti vairuotojui matyti kelio paviršių tiesiai po kapotu, ties priekiniais ratais.

Automobilių parodos palieka neišdildomą įspūdį lankytojams bei leidžia susipažinti su naujausiomis technologijomis, dizainais ir tendencijomis. Apsilankyti artimiausiame renginyje galite ir jūs, o suorganizuoti kelionę, lankymą ar dalyvavimą tarptautinėse parodose padės UAB „Autarė“, parodų organizavimo lyderė Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *