Naujas butas Klaipėdoje: kodėl tai – itin patrauklus pasirinkimas?

rasytojas avataras

Posted on :

naujas butas klaipedoje

Užauginti sūnų, pasodinti medį, pastatyti namą: 3 uždaviniai, su kuriais per gyvenimą turi susidoroti tikras vyras. Tiesa, paskutinis tikslas – būstas – šiandien dažniausiai šiek tiek koreguojamas. Įvertinus ekonominius, laiko bei kitus niuansus, dažniau pasirenkama ne statyba, tačiau įrengto/dalinai įrengto būsto įsigijimas. Šiame straipsnyje pabandysime aptarti, dėl kokių priežasčių sąvoka „naujas butas Klaipėdoje“ tampa vis patrauklesnė.

Kodėl naujas?

  • Naujos statybos butas, lyginant su senu, įprastai reiškia mažesnius išlaikymo kaštus. Mažesnės ne tik šildymo ar elektros energijos sąskaitos, bet ir kur kas menkesnė tikimybė, jog namo pirmininkas pareikalaus solidžia suma prisidėti prie kiauro stogo lopymo ar praneš, jog atėjo namo renovacijos laikas.
  • Naujos statybos būstams taikomi vis griežtesni reikalavimai, tad tikimybė, jog kankins tokios ir panašios problemos kaip „popierinės“ sienos su kaimynais gerokai mažesnė.
  • Tradicinį senos statybos namų gyventojų kontingentą sudaro vyresnio amžiaus pensininkai bei būstų nuomininkai. Šiuo atveju požiūris, paremtas išankstine nuostata, dažniausiai pasiteisina: vieni yra nuolat burbantys ir viskuo nepatenkinti, o kiti – triukšmadariai bei menkai suinteresuoti rūpintis bendru gerbūviu. Naujos statybos butus dažniausiai įsigyja jaunos šeimos, kurių kaimynystė, bent teoriškai, turėtų būti kur kas patrauklesnė.

Kodėl butas?

  • Buto įsigijimo bei išlaikymo kaina dažniausiai yra kur kas mažesnė nei namo.
  • Prieš įsigyjant nuosavą namą, reikia iš anksto nusiteikti, jog pirkinys pareikalaus ne tik finansinių investicijų, bet ir pastangų bei laiko. Terasos statyba, lauko baldų pirkimas, aplinkos apželdinimas, vejos pjovimas – tik keletas darbų, apie kuriuos gyvenantiems butuose mąstyti nereikia.
  • Butai įprastai statomi arčiau miesto centro, kur infrastruktūra gerai išvystyta, tuo tarpu nauji nuosavi namai dažnai kyla užmiesčiuose.

 

Kodėl Klaipėdoje?

  • Klaipėda – miestas, kuriame, remiantis statistikos duomenimis, dėl sparčiai besiplečiančios infrastruktūros didėja gyventojų užimtumas ir kyla pragyvenimo lygis.
  • Klaipėda – didmiestis, siūlantis savo gyventojams gerai išvystytą infrastruktūrą, pramogas bei visas aktualias paslaugas.
  • Tai – vienintelis šalies didmiestis, be prekybos centrų, biurų bei kitų miesto „džiunglių“ objektų viliojantis ir patrauklia gamta. Iškalbingas vien faktas, jog čia yra JŪRA!

Ar dar maža argumentų, jog naujas butas Klaipėdoje – tikrai patrauklus jūsų naujojo gyvenimo scenarijaus variantas?

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai