Mobiliojo telefono paieška: į ką svarbu atkreipti dėmesį?

rasytojas avataras

Posted on :

telefonai

Apie ką, išeidami iš namų, kiekvienas dažniausiai pagalvojame? Tikrai taip: ar su savimi pasiėmėme mobilųjį telefoną? Jei netyčia galva vis dėl to buvo užimta kitomis mintimis ir nespėjome pasitikrinti, visą dieną persekioja nerimas, jog mūsų kažkas įnirtingai ieško (kiaulystės dėsnis: įprastai telefonas tyli, o šio neturint po ranka, skambučiai bei žinutės pilasi kaip iš gausybės rago). Telefonai – būtinas įrankis, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės, tačiau pastarieji, kaip ir visi šiuolaikiniai elektronikos prietaisai, potencialiai turi dvi blogybes: arba nustoja tinkamai funkcionuoti, arba taip greitai tobulėja, jog kyla natūralus poreikis įsigyti atnaujintą modelį.

Jei nesate užkietėjęs technologijų ekspertas, naujo mobiliojo telefono įsigijimas gali tapti tikru iššūkiu. Pasirinkimas iš tiesų didelis, tačiau nesinori griebti pirmo konsultanto pasiūlyto varianto. Į kokius aspektus, perkant telefoną, reikėtų atkreipti dėmesį?

Telefono dizainas. Šis parametras svarbus ne tik dėl telefono išvaizdos, bet ir šio valdymo patogumo. Neskubėkite plaukti pasroviui ir rinktis didelės įstrižainės telefono vien dėl to, jog pastarieji yra „ant bangos“. Nesidrovėkite paimti patikusį telefoną į ranką: ar šis jums patogus?

Ekrano tipas. Neužtenka žinoti, jog mobilieji telefonai turi LCD (skystieji kristalai) ekraną – svarbios ir greta šio užrašo esančios raidės. Plačiau pasidomėkite, kas yra TFT, IPS, AMOLED bei Super AMOLED Plus – nuo šių raidelių priklauso telefone matomų spalva raiška, energijos sunaudojimas bei kiti parametrai. Tiesa, svarbu pasiteirauti, ar telefono gamintojas yra numatęs papildomą ekrano apsaugą. Tai itin svarbu kalbant apie telefono ilgaamžiškumą.

Baterija. Svarbu pasidomėti ne tik baterijos talpa, bet pastarosios „gyvavimo“ trukme esant budėjimo rėžimui bei naudojantis pokalbių funkcija. Patartina rinktis telefonus, turinčius greito įkrovimo funkciją.

Kamera. Tiems, kam mobilusis telefonas atstoja foto kamerą, neabejotinai filmavimo bei fotografavimo funkcijos bus vienas svarbiausių prioritetų. Vaizdo matricos raiška (kuo daugiau pikselių, tuo geriau), naudojamo objektyvo kokybė, vaizdo fiksavimo bei stabilizavimo galimybės – parametrai, lemiantys, jog kai kurie telefonai neretai pranoksta ir fotoaparatus.

Kaina. Daugelis mūsų, pirkdami bet kokį daiktą, atkreipiame dėmesį ir į jo kainą. Mobiliuosius telefonus galima įsigyti pas skirtingus pardavėjus, kurie, natūralu, reaguodami į konkurenciją, dažnai siūlo nevienodas kainas. Interneto svetainė Kainos.lt suteikia galimybę akimirksniu rasti mažiausią kainą: įsigysite ne tik kokybišką telefoną, bet ir maksimaliai sutaupysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *