Mergina ieško vaikino (ne)įpareigojantiems santykiams?

straipsniai avataras

Posted on :
,

Besikeičiantis gyvenimo tempas neišvengiamai daro įtaką ir santykių sferoje. Dar praėjusio amžiaus pabaigoje žmonės savo antrąsias puses sutikdavo draugų rate.  Anuomet būdavo itin populiaru supažindinti vienišus draugus, tikintis, kad jie laikui bėgant taps pora. Tačiau dabar šis visuomenės įprotis yra išblėsęs, o vienišų žmonių kur kas daugiau, nei, tarkime, prieš keletą dešimtmečių. Dėl to galima kaltinti ne tik išaugusius skyrybų rodiklius, bet ir pakitusius žmonių įpročius. Neretai pirmenybė teikiama darbui ir kitoms veikloms, o meilės paieškos atidedamos neribotam laikui. Vis tik šiuolaikinės merginos antrų pusių ieško ne tik ilgalaikiams, bet ir trumpalaikiams santykiams. Taigi, ką daryti, kai mergina ieško vaikino, siekdama tiesiog neįsipareigojančiai patenkinti savo aistras?

Tokių pažinčių galima ieškoti dviem būdais – naktinio pasilinksminimo vietose arba internete. Tačiau ieškant dėmesio objektų naktiniuose klubuose ar baruose merginoms reikia būti itin budrioms – jomis vyrai dažnai nori pasinaudoti, tad seksas ir glamonės, kurių mergina taip trokšta, gali tapti išties nekokia patirtimi. Visuomenėje vis dažniau pasigirsta, kad merginos, taip pat kaip ir vaikinai, mėgsta ir nori patenkinti savo slapčiausias aistras. Tai išties yra tiesa, tačiau tokiems susitikimams partnerio reikėtų ieškoti kiek atsargiau. Vienas iš saugesnių būdų yra antros pusės ieškoti internetiniuose pažinčių portaluose.

Štai interneto platybėse egzistuoja begalės portalų, skirtų pažintims – tiek ilgalaikėms, tiek ir trumpalaikėms. Įvairiuose portaluose mirga antraštės apie tai, kaip mergina ieško vaikino neįpareigojantiems santykiams, o galbūt ir ieško dosnaus vyriškio, kuris galėtų ne tik patenkinti slapčiausius seksualinius įgeidžius, tačiau ir paremti finansiškai. Tokios specializuotos internetinės svetainės yra puiki terpė susirasti partnerį tiek vienkartiniams, tiek ir ilgalaikiams susitikimams. Labai patogu ir tai, kad internetu dar prieš susitikimą išsiaiškinti kiekvieno asmens poreikius ir norus, taip sutarti dėl tam tikrų santykių ribų, o patį susitikimą pašvęsti abiejų pusių poreikių tenkinimui. Juk seksas jau seniai nebėra tabu – teisę juo mėgautis turi kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo lyties, tad kodėl nepasinaudojus patogiais šiuolaikiniais pažintims skirtais įrankiais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *