Mergaitės kambario interjero spalvos: kaip jos veikia vaikus?

rasytojas avataras

Posted on :

Paaugusi mergaitė dažniausiai pati pasako – koks kambarys jai labiausiai patiktų. Tokiu atveju tėveliai turėtų įvertinti jos poreikius ir pagal juos realizuoti norus ir suteikti galimybę gyventi tokioje aplinkoje, kokia jai labiausiai patinka.

Tiesa, mergaitės kambario interjeras pradedamas kurti nuo spalvų ir tik paskui vertinama – kokie baldai reikalingi, kokie kiti akcentai būtini. Kadangi spalvos užima gana svarbią vietą – aptarsime pačias reikšmiškiausias, kurios galbūt padės paprašiau nuspręsti – kokios turėtų dominuoti mažosios kambaryje.

Iki šiol gana gaju galvoti, kad mergaitės kambariuose dažniausiai komponuojamos rožinės bei geltona spalvas, tačiau pagaliau keičiasi požiūris. Labiausiai dėl interjero dizainerio, kurie supranta, kad toks spalvų pasirinkimas yra labai šabloniškas, galiausiai, ne visada patenkinantis mergaitės poreikius.

Apskritai rausva spalva yra labai graži ir rekomenduojama, tačiau jeigu mergaitei atrodo, kad tai nėra jos spalva – tokiu atveju dažniausiai šios spalvos sienos tikrai gali būti pakeičiamos bet kokiomis kitomis.

Bet kuriuo atveju geriausias pasirinkimas yra pastelinės sienos, kurios atrodo neutraliai ir tai dažniausiai džiugina. Geriausiai tinka žalsvos, kurios ramina, o miegamojo patalpoje reikia tokios aplinkos, kuris leistų maloniai atsipalaiduoti.

Svarbiausia, kad miegamuosiuose geriausia nesirinkti labai ryškių spalvų. Pavyzdžiui, suaugusiųjų kambaryje jos dalinai gali atroti neblogai, tačiau ir tokiu atveju dažniausiai komponuojami labai ryškūs akcentai, tačiau ne ištisos sienos.

Vaikų kambariuose geriausia labai ryškių akcentų vengti, kadangi jie gali blaškyti vaiką. Nuostabiai tinka baltos sienos, kurios dažniausiai atrodo neutraliai, taip pat tai geras pasirinkimas mažose erdvėse, kadangi taip jos vizualiai atrodys kur kas erdvesnės. Lygiai taip pat erdves galima didinti ir per veidrodžius bei kitus akcentus, kurie puošia erdves, kurie suteikia daugiau asmeniškumo.

Svarbiausia, kad interjere reikia pasirinkti bent jau dvi spalvas ir tuo pačiu pagal jas dažniausiai derinami kiti atspalviai, kurie padeda išbaigti interjerą. O tai apima ne tik sienas, tačiau ir kitas smulkmenas, kitus baldus, kurie yra kambaryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *