Mašinos generatorius: kokia reikalinga priežiūra?

rasytojas avataras

Posted on :
,

                   Tinkama dyzelinio generatoriaus priežiūra yra labai svarbi užtikrinant, kad jūsų įranga ir toliau veiktų daugelį metų, ir šie  pagrindiniai punktai yra būtini. Įprasta dyzelinių generatorių apžiūra. Veikiant dyzeliniam generatoriui, išmetimo sistemai, degalų sistemai, nuolatinės srovės elektros sistemai ir varikliui reikia atidžiai stebėti, ar nėra nuotėkio, galinčio sukelti pavojingų įvykių. Kaip ir bet kurio vidaus degimo variklio atveju, būtina tinkamai prižiūrėti. Pasak vieno iš pirmaujančių generatorių ir elektros įrangos gamintojų Jungtinėje Karalystėje, standartinis techninės priežiūros ir alyvos keitimo laikas rekomenduojamas 500 val., tačiau kai kurioms programoms gali prireikti trumpesnio aptarnavimo laiko, todėl aptarnavimas po pardavimo turėtų būti aukščiausio lygio. Mašina kaip transporto priemonė reikalauja daug priežiūros.

                 Tepimo tarnyba. Variklio alyva turi būti tikrinama reguliariai išjungiant generatorių, naudojant matuoklį. Leiskite alyvai viršutinėse variklio dalyse nutekėti atgal į karterį ir laikykitės variklio gamintojo rekomendacijų dėl API alyvos klasifikacijos ir alyvos klampumo. Pridėdami tos pačios kokybės ir prekės ženklo alyvos, išlaikykite alyvos lygį kuo arčiau pilno lygio matuoklio.

                   Alyva ir filtras taip pat turi būti keičiami pripažintais laiko intervalais. Pasitarkite su variklio gamintoju dėl alyvos išleidimo ir alyvos filtro keitimo procedūrų, o jas reikia tinkamai išmesti, kad būtų išvengta žalos aplinkai ar atsakomybės. Nepaisant to, norint, kad jūsų variklis veiktų, verta naudoti patikimiausias, aukščiausios kokybės alyvas, tepalus ir aušinimo skysčius. Todėl, labai patartina įsigyti tepalų, atitinkančių originalios įrangos gamintojo  bendras tepalo specifikacijas.

                 Išjungimo laikotarpiais nustatytu intervalu patikrinkite aušinimo skysčio lygį. Po to, kai variklis atvės, nuimkite radiatoriaus dangtelį ir, jei reikia, įpilkite aušinimo skysčio, kol lygis bus maždaug 3/4 colio. Didelio našumo dyzeliniams varikliams reikalingas subalansuotas aušinimo skysčio mišinys iš vandens, antifrizo ir aušinimo skysčio priedų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *