Masažų rūšys – išsirinkite kuris labiausiai tinka Jums

rasytojas avataras

Posted on :

masažas

Tikriausiai daugelis sutiks, kad masažas yra viena iš maloniausių ir naudingiausių procedūrų. Po masažo atsipalaiduoja ne tik kūnas, bet ir protas, nuslūgsta fizinė bei protinė įtampa. Kokybiški masažai suaktyvina kraujotaką, pagerina miego kokybę, malšina skausmą, gerina odos būklę bei gerina kūno stangrumą.

Keliaujant į Druskininkų (https://www.poilsisdruskininkuose.lt) ar kitų kurortų SPA centrus vertėtų žinoti masažų rūšis ir kam jos yra naudingos, todėl šiame straipsnyje pristatysime populiariausius masažus ir naudingą informaciją apie juos.

AROMATERAPINIS MASAŽAS

Taigi, kas yra toji aromaterapija? Tai yra gydymo ir relaksacijos menas, kurio metu yra naudojami kvapai. Tokia masažo technika suderina masažų meistro rankų judesiais su natūralių kvapų galia. Kiekvienas procedūroje naudojamas eterinis aliejus turi skirtingų savybių, vieni atpalaiduoja, kiti suteikia žvalumo ir energijos.

AJURVEDINIS MASAŽAS

Ajurveda tai vienas iš seniausiai žinomų gydymo būdų, sveikatos ir grožio puoselėjimo filosofija. Tokio tipo masažas pastebimai veikia ne tik kūną, bet ir protą, padeda palaikyti stabilią emocinę būseną. Masažas pasižymi detoksikacinėmis, raminančiomis savybėmis.

ATPALAIDUOJAMASIS MASAŽAS

Tai yra tikriausiai labiausiai žinoma masažų rūšis. Jis tinka kiekvienam, o labiausiai tiems, kas kenčia nuo nuovargio, nervingumo bei sutrikusio miego ritmo. Masažas turi tikrai nepaprastų savybių – stimuliuoja smegenų centrus, stiprina imunitetą bei padidina atsparumą stresui. Masažo efektyvumą gali sustiprinti specialūs eteriniai aliejai.

GILIŲJŲ AUDINIŲ MASAŽAS

Šis masažas yra priskiriamas prie gydomųjų. Masažas labai naudingas jaučiantiems raumenų įtampą, spazmus, gydant po traumų, kovojant su chronišku skausmu. Jis yra išskirtinis ir tuo, kad jį gali atlikti tik fiziškai stiprus asmuo, kadangi masažuojama yra ir alkūnėmis, ir krumpliais ir stipriais delnų paspaudimais. Dažnai tokio tipo masažai yra šiek tiek skausmingi, tačiau yra patys efektyviausi ir po reikiamo masažų kurso atsikratysite kamavusių problemų.

TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS

Ši masažo rūšis turi atpalaiduojamųjų, gydomųjų galių. Procedūros metu yra stimuliuojami tam tikri taškai, kurių dėka yra suaktyvinama organizmo veikla. Tailandiečiai – tikri masažo entuziastai, todėl masažuotojai dirba ne tik delnais, bet ir pėdomis, pasitelkdami kūno jėgą.

Taigi, nesvarbu kurį masažą besirinktumėte, tai bus puikus būdas norintiems pabėgti nuo kasdienybės rutinos ir šiek tiek pailsėti ir pagerinti savijautą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *