Maisto produktai internetu – kaip naudingai papildyti pirkinių krepšelį?

rasytojas avataras

Posted on :

Turbūt pastebėjote, kokia produktų gausa pasižymi interneto svetainės, kuriose siūlomi maisto produktai internetu. Egzistuoja akcijos, specialūs pasiūlymai ir pan., tačiau be visko, ką išsirenkame, reikėtų atkreipti dėmesį į faktą, jog egzistuoja produktai, kurie paprastai pro mūsų akis praslysta, tačiau teikia ypatingą naudą žmogaus organizmui. Produktais, kuriuos paminėsime, patariame papildyti savo krepšelį, tam, kad maisto produktai internetu taptų Jums visapusiškai naudinga paslauga.

Graikiniai riešutai patartini vartoti kasdien. Jie turi daugiau omega-3 riebalų rūgščių, nei kiti riešutai, o šios rūgštys padeda sumažinti nepageidaujamo cholesterolio kiekį mūsų organizme. Moksliškai įrodyta, jog minėtos rūgštys gerina mūsų nuotaiką ir saugo nuo vėžio. Negana to, silpnina neigiamo saulės poveikio įtaką mūsų organizmui.

Nevenkime avokadų vartojimo – juose esantys sotieji riebalai padeda sumažinti cholesterolio kiekį organizme net iki dvidešimt dviejų procentų. Nuostabu tai, jog vienas avokadas turi daugiau, nei pusė per dieną rekomenduojamos suvartoti ląstelienos ir beveik pusė rekomenduojamos folio rūgšties normos, todėl šie vaisiai mažina riziką susirgti širdies ligomis. Ar žinojote, kad avokadais papildžius salotas, organizmas iki penkių kartų lengviau pasisavina salotose esančias maistines medžiagas, gyvybiškai svarbias mūsų organizmui?

Česnakai – dar vienas produktas, itin naudingas mūsų organizmo veiklai. Jis – puiki natūrali priemonė, sauganti nuo įvairių ligų. Šis produktas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, mažina kraujo spaudimą ir cholesterolio kiekį kraujyje. Svarbu atsiminti, kad daugiau nei dešimt minučių aukštoje temperatūroje esantis česnakas praranda savo maistines savybes, todėl jo nepervirkite ir neperkepkite.

Nepamirškime ir špinatų. Juose esančios medžiagos, tokios, kaip liuteinas ir zeaksantinas, natūraliai stiprina mūsų imunitetą, bei yra labai svarbios akims. Neseniai atlikti medicininiai tyrimai parodė, jog špinatai teikia daugiausiai naudos iš visų vaisių ir daržovių, kurios kovoja su onkologiniais susirgimais. EASTANBUL.LT komanda pataria paminėtus produktus įtraukti į savo pirkinių krepšelį ir tikime, jog ilgainiui pajusite jų teikiamą naudą, bendrą organizmo sustipriną ir savijautos pagėrėjimą. Produktų užsakymas internetu mūsų nė kiek neatriboja nuo sveiko gyvenimo būdo ir galimybės rinktis tai, kas geriausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai