Liūdesio gėlės – įmonė, kuri teikia kremavimo paslaugą visoje Lietuvoje

rasytojas avataras

Posted on :

Kiekvieno asmeninis pasirinkimas yra kaip būti palaidotam. Vieni nori kuo greičiau išnykti ir renkasi kremavimą, o kitiems priimtinesni senieji papročiai ir įprastinis palaidojimas. Dalis žmonių apie šį norą pasako artimiesiems iš anksto, prieš mirtį pasirašo notaro patvirtintą sutikimą, kiti parašo priešmirtinį laišką ir viską nurodo jame, o treti to padaryti nespėja ir tik susiklosčiusios tam tikroms aplinkybės artimieji nusprendžia, kaip bus žmogus palaidotas. Nes tikrai kremavimą daug patogiau rinktis daugeliu atvejų:

  • Mirtis ištiko užsienyje.
  • Žmogaus kūnas sumaitotas, ar atrodo labai neestetiškai.
  • Ekologiškas ir ekonomiškas pasirinkimas.
  • Greitas procesas.
  • Mažiau skausmo sukelianti procedūra.
  • Liūdesio gėlės šią paslaugą gali suteikti visoje Lietuvoje.

Kremavimas prasidėjo daug anksčiau nei laidojimas po žeme. Tradiciją mirusiojo kūną deginti pradininkais yra laikomi Mesopotamijos šumerų dvasininkai. Tad kremavimo procesas atsirado maždaug III tūkst. prieš Kristų. Taigi kremavimas yra labai senas žmonijos paprotys. Anksčiau tiesiog nebuvo pasirinkimo ir visi mirusieji buvo deginami. Dabar yra pasirinkimo laisvė ir laidojimo būdą pasirenka pats mirusysis arba tai nusprendžia jo artimieji.

Visas procesas tikrai nėra sudėtingas ir Jums niekuo nereikės rūpintis. Šį darbą galite patikėti Liūdesio gėlės. Kas labai maloniai nustebino, jog su šia įmone dirbant mirusiojo urną gausite po 24h nuo sutarties pasirašymo. Viskas, ko Jums reikės, kad ji būtų pasirašyta – tai asmens, kurio palaikai bus kremuojami, mirties liudijimas (originalas arba kopija) ir kitas svarbus dokumentas – laidojančio asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas ar asmens tapatybės kortelė). Visą kitą informaciją Jums suteiks šios įmonės darbuotojai arba nemažai pagrindinės informacijos galite rasti apsilankę jau dabar – https://www.liudesiogeles.lt

Lietuviams kremavimo paslaugos dar vis naujovė ir jie net nežino, kaip vyksta kremavimo, atsisveikinimo su velioniu apeigos, todėl neturėdami drąsos renkasi įprastinį laidojimo. Užsienio šalyse didžioji dalis žmonių pasitiki kremavimu. Tad Lietuvoje visgi iš anksto nusistovėjusių apeigų tradicijų dar nėra, bet jos kuriasi natūraliai. Didžioji dalis žmonių, kurie nusprendžia rinktis kremavimo paslaugą, nutaria, kad bus reikalingas urnos šarvojimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *