Lipnios etiketės – nauda pardavėjams ir vartotojams

straipsniai avataras

Posted on :

lipnios etiketėsKiekvienam atsakingam pardavėjui svarbu užtikrinti kokybę. Šiais laikais itin išpopuliarėjusi prekyba internetu, o tai lemia siuntų poreikį. Viena parduotuvė pasirenka kurjerių tarnybą, kita stengiasi pasiūlyti kiek įmanoma daugiau pristatymo būdų. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokios konkrečios sąlygos, bet kuriuo atveju itin didele svarba pasižymi pakuotės, o kartu ir lipnios etiketės.

Pakuotė pasitarnauja ne tik kaip patogumas, bet ir kaip saugumas. Juk nevežtumėte puodelių tiesiog autobusiuko kabinoje. Negabentumėte televizoriaus jo nesupakavę. Mažos dėžutės ir didelės dėžės, įvairiausi vokai, maišeliai, pakavimo popierius – reikmenys, be kurių neapsieinama. Kiekvienas iš šių daiktų turi daug įtakos, jei pasirinkta veiklos sritis yra siuntų gabenimas. Tačiau visas rezultatas maksimaliai optimistinis tik tada, kai vežama prekė tinkamai uždaryta. Šiam tikslui pasitelkiamos lipnios etiketės.

Reikėtų išskirti du pagrindinius tikslus. Pirmasis – prekių žymėjimas. Antrasis – saugumas. Ant etikečių išspausdinus reikiamą informaciją, jos tampa nepaprastai naudinga darbo priemone. Įsivaizduokite sėkmingai veikiančią internetinę parduotuvę. Personalas kasdien pluša, kad kiekvieno pirkėjo užsakymas būtų patenkintas. Kiek tokių užsakymų būna vienu metu? Ne vienas ir ne du. O tai reiškia, kad privalu atskirti, kuris siuntinys kuriam pirkėjui. Vadinasi, lipnios etiketės gana komplikuotą situaciją paverčia sklandesne. Dėl specialių etikečių darbas tampa konstruktyvesnis. Smagu, kai toks iš pažiūros nedidelis dalykas gali taip padėti.

Antrasis punktas – saugumas – ne mažiau aktualus už prekių žymėjimo funkciją. Yra tokių įmantrių etikečių, kurios informuoja, jeigu siuntą kas nors bandė atidaryti. Norėta atplėšti? Tuomet etiketės išvaizda pasikeitusi, rodanti kažkieno kėslus. Tai privatumo saugojimas, kadangi siunta apsaugoma nuo pašalinių. Kartu ir užsitikrinimas, kad siunta tinkamos būklės pasieks adresatą.

Taigi, nauda dviguba. Lipnios etiketės palengvina darbą ir suteikia saugumo. O atsižvelgiant į reklaminę funkciją (pasirinkti užrašai reprezentuoja įmonę) galima kalbėti ir apie trigubą naudą. Aptarti aspektai yra aktualūs tiek pardavėjams, tiek pirkėjams. Abi šalys jaučiasi saugiau, o tai yra svarus pliusas. Kiek aukščiau pateiktas elektroninės parduotuvės pavyzdys – aiški nuoroda į specialių etikečių privalumus dirbant prekybos srityje. Tad nauda išties nemaža.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *