Lietuvoje pasirodė pirmasis lietuviškas sargių prekinis ženklas „Spyglyz”

rasytojas avataras

Posted on :

Prezervatyvų ir lubrikantų parduotuvė Sargiai.lt rinkai pristatė pirmąjį lietuvišką prezervatyvų prekinį ženklą – Spyglyz. Tai išskirtinių formų ypač stimuliuojantis sargis su specialiais latekso šereliais ir spygliukais. Tai pirmas šio prekinio ženklo variantas – kaktusas. Nustebink savo partnerę(-į) Išskirtinių formų ir aukštos kokybės pirmuoju Lietuvos rinkoje Spyglyz Kaktusas sargiu su specialiais latekso šereliais ir spygliukais ties sargio galu. Prezervatyvas Spyglyz Kaktusas skirtas vaginaliniam naudojimui. Su sargiais Spyglyz garantuota intensyvi stimuliacija padės pajusti didesnį orgazmą. Spyglyz Kaktusas sargis yra daugiau nei įprastai lubrikuotas. Papildomas lubrikantas suteikia geresnį slydimą, padidina saugumą. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Kiekvienas Spyglyz prezervatyvas supakuotas atskiroje dėžutėje.

Tai išskirtinių formų ypač stimuliuojantis sargis su specialiais latekso šereliais ir spygliukais.

spyglyz-sargiai.lt

Pirmasis prekinis ženklas prezervatyvas Spyglyz, sargio variantas – Kaktusas yra naujovė Lietuvoje savo išskirtine forma (specialiais latekso šereliais, spygliukais ir gumbeliais ties sargio galu). Planuojama, kad metų pabaigoje ir kitų metų pradžioje prekinį ženklą papildys keletą naujų rūšių.

Sargiai „Spyglyz“ yra gaminami iš aukščiausios kokybės latekso. Prieš patekdamas į prekybą, kiekvienas Spyglyz prezervatyvas yra patikrintas elektroniniu būdu. Sargiai.lt įmonės partneris – gamintojas yra daugumos gerai žinomų preikinių ženklų Europos rinkai gamintojas.

Sargis „Spyglyz Kaktusas“ dabartinė kaina 0,99 €/vnt. Svarbu – šie prezervatyvai parduodami po vieną vienetą pakuotėje. Pasak prekinio ženklo ir produkto kūrėjo, Sargiai.lt savininko Aido Papreckio šis produktas jau tapo vienas populiariausių pirkinių sargių parduotuvėje: „nors sargiai „Spyglyz“ dėl savo unikalaus dizaino ir itin stimuliuojančių savybių tikrai nėra pigūs, visgi pirmos dienos viršijo mūsų optimistiškiausias pardavimų prognozes. „Spyglyz“ sargis yra išskirtinis produktas. Tai – galima sakyti „šventinis“ sargis, ypatingoms progoms arba kai norima nustebintį, pradžiuginti savo partnerę ar partnerį“ – juokauja Aidas.

Šiuo metu šį sargį galima įsigyti prezervatyvų ir lubrikantų fizinėje bei el.parduotuvėje Lietuvoje Sargiai.lt. Šį lietuvišką sargį gali įsigyti ir klientai iš kaimyninės Latvijos įmonės valdomose el. Parduotuvėse – www.prezervativi.lv. Jau sargį „Spyglyz“ galima įsigyti ir „Skulas” degalinių tinklų degalinėse visoje Lietuvoje. Taip pat yra vykdomos derybos su kai kuriais prekybos tinklais, parduotuvėmis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai