Lauko durų užsakymas internetu. Ką reikia suprasti?

rasytojas avataras

Posted on :

durysĮpusėjus statyboms atėjo metas ieškoti durų bei langų? Dabar internete ieškote ne tik informacijos apie pasirinkimą, bet ir galvojate kur geriausia būtų tas duris pirkti? Visų pirma, jums reikia laikyti statybų projekto. Tai reiškia, kad durys ir langai turi būti pasirenkami taip, kad jie atitiktų visus statybų reikalavimus. Suklusti turėtų tie, kurie statosi aukščiausios energetinės klasės namus. UAB „Finesa“ siūlo įvairių kategorijų duris, kurios atitinka visus reikalavimus, kurie susiję su teisės aktais. Tačiau, jeigu domitės pačių pasirinkimu ir dar nesate nusprendę ką rinktis – skaitykite žemiau esančią informaciją.

Internete nesunku susirasti gamintojus, kurie gali pagaminti norimų išmatavimų duris. Tačiau, kai kurie gyventojai klysta galvodami, jog gamybos kaina bus tokia pati kaip ir standartinių durų. Aiškiau kalbant, durys būna arba standartinės arba individualių išmatavimų. Pastarosios turi būti pagamintos. Jeigu jūs užsakote duris, kurios turi būti pagamintos, tuomet teks laikytis paprastos tvarkos.

Durys, kurios užsakomos, gaminamos tik pagal specialius išmatavimus, kuriuos atlieka specialistai. Trumpai tariant, dažniausiai prieš gamybos darbus, patys specialistai atvyksta ir išmatuoja kokio dydžio durys turės būti. To tiesiog nedaro patys pirkėjai, nes labai lengva apsigauti ir pamatuoti netiksliai. Galiausiai, kai gamintojai turi visus išmatavimus, jie pagamina duris būtent taip, kaip buvo išmatuota, o tai reiškia, kad vargu ar kur nors kitur tas duris galėsite panaudoti. Aišku, pritaikymo būdų yra įvairiausių, tačiau atminkite, kad blogi matavimai gali reikšti, jog teks viską užsakyti iš naujo. Tad, jeigu jums reikalingos kokybiškos durys pagal specialų užsakymą, jokiai būdais patys nedarykite matavimų. Tegul viską išsimatuoja atvykę specialistai, kad nesėkmės atvejų, kaltė nebūtų suversta jums.

Taip pat verta žinoti, kad durų užsakymas internetu yra gerokai patogesnis. Galima rinktis iš didesnio asortimento, nes vis dėlto – internete yra daug gamintojų ir šiaip parduotuvių, kurios gali pristatyti užsakytas duris per itin trumpą laiką. Geriausia tai, kad duris galima užsakyti tiek su montavimo darbais, tiek ir be jų. Beje, turėkite galvoje, kad ieškant el. parduotuvių, reikia žiūrėti ir į miestus. Lauko durys Kaune turėtų būti užsakomos būtent iš šiame mieste įsikūrusių parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai