Laidojimo paslaugos: rinkitės patikimumą ir ramų gedėjimą

rasytojas avataras

Posted on :
laidojimas

Pastebima, jog artimojo netekę žmonės, net jei žmogus sirgo ir  mirtis buvo akivaizdžiai neišvengiama, sutrinka ir nė nežino nuo ko pradėti organizuoti laidotuvių ceremoniją. Tai visiškai natūralu. Žmogaus išėjimas anapilin suteikia daug skausmo ir sumaišties. Tad labai svarbu pasirinkti tinkamus laidojimo paslaugų teikėjus, kad,  nepaisant ar jums reikalingos laidojimo paslaugos Vilnius ar kitas Lietuvos miestas, miestelis, kaimas, viskas vyktų sklandžiai ir jūs galėtumėte išėjusiojo gedėti su liūdesiu ir ramybe.

Turėtumėte žinoti, jog bet kurie gerą vardą turintys  laidojimo namai mirusiojo kūną paima iš mirimo vietos ar lavoninės ir saugo savo įmonės šaldykloje iki šarvojimo ar kremavimo ceremonijos. Velionio kūno paruošimu pasirūpins laidojimo namų specialistai, todėl patartina pasidomėti tos įmonės teikiamų paslaugų asortimentu: pradedant reikalingų dokumentų sutvarkymu ir velionio karsto ar urnos palyda iki amžino poilsio vietos.

Saugodami savo gerą vardą ir klientų lojalumą, laidojimo namai paprastai suteikia visas reikalingas paslaugas:

  • Velionio kūno paruošimą ir aprengimą;
  • Paruošimą kremavimui ir nugabenimą į krematoriumą;
  • Šarvojimo salės nuomą;
  • Laidojimo reikmenų pardavimą ar nuomą. Nei gėlėmis, nei žvakėmis ar kryžiais artimiesiems rūpintis nereikia.
  • Neretai suteikiamos fotografo, floristo, giesmininkų, duobkasių paslaugos.
  • Velionis į kapines palydimas pagal artimųjų pageidavimą: tradiciškai lydint pėsčiųjų procesija paskui karstą arba gabenant tinkamu transportu  velionio palaikus ir parenkant patogų važiavimą jį lydintiems.

Visi žinome, jog po laidotuvių ceremonijos gana svarbia atsisveikinimo su mirusiu proceso dalimi tampa gedulingi pietūs, po mėnesio – ketvirtinės, o po metų – metinės. Todėl išties būtų puiku, jeigu surastumėte tokią laidojimo įmonę, kuri suteikia minėtas paslaugas. Laidojimo ir  tolimesnio velionio paminėjimo procedūros paprastai sukelia skaudžius ir liūdnus jausmus. Todėl patikimumas ir pasitikėjimas paslaugų teikėjų kvalifikacija labai svarbus dalykais tokiais gyvenimo momentais.

Galiausiai,  šiomis dienomis dažnai pasitaikanti paslauga, susijusi su artimųjų laidojimu – mirusiojo palaikų pargabenimas iš užsienio. Kiekviena situacija yra unikali, todėl mirusiojo procesinių dokumentų tvarkymas gali būti labai įvairus ir skirtingas. Vienu atveju tam prireiks minimalaus laiko ir pastangų, kitu atveju gali prireikti peržengti daug biurokratinių barjerų. Rinkitės laidojimo įmonę, kuri turi neabejotinai didelę darbo patirtį šioje srityje. Profesionalai  ne tik sutvarkys visus reikiamus dokumentus, pargabens palaikus reikiamu transportu, bet ir padės gauti valstybės paramą palaikams parvežti į Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *