Kyla problemos dėl besikemšančių vamzdžių bei nesklandaus nuotekų pratekėjimo?

rasytojas avataras

Posted on :

Ar žinojote, jog restoranuose, maitinimo įstaigose, viešbučiuose, apgyvendinimo įstaigose, aliejaus, muilo bei panašios paskirties ir veiklos pramonės vietose yra rekomenduojama naudoti riebalų gaudyklę, kuri saugo vamzdžius bei nuotekų valyklas nuo užsikimšimų ir gedimų? Kiekvienas, kuris yra susidūręs su vamzdžių užsikimšimu supranta, koks tai sudėtingas ir nemalonus procesas reikalaujantis tiek laiko sąnaudų, tiek išlaidų. Nes esant nesėkmingam nuotekų nutekėjimui kyla itin daug nesklandumų, nepatogumų ir sutrinka visa įmonės veikla. Todėl kam laukti, kol įvyks nuotekų avarija, jei galima panaudojus riebalų gaudyklę to išvengti?

Kokių tipų yra riebalų gaudyklė?

Riebalų gaudyklė gali būti antžeminio modelio bei požeminio. Antžeminiai riebalų skirtuvai yra gaminami iš lengvai perdirbamo polietileno, skirti pastatymui patalpoje. Šie modeliai yra puikūs naudoti tokiais atvejais, kai nėra galimybės įrenginio įkasti į žemę. Na pavyzdžiui senamiestyje, prekybos centre, ar miesto centre. Požeminis modelis yra naudojamas tuomet, kai norima, jog patalpoje nebūtų papildomų įrenginių ir yra galimybė užkasti po žeme. Riebalų gaudyklė Greasly turi korpusą, kurios yra gaminamas iš polietileno rotacinio liejimo metodu. Šio tipo korpusas yra atsparus korozijai bei cheminėms medžiagoms, o tai garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Taip pat įrenginiai yra itin paprastai aptarnaujami bei lengvai ir patogiai transportuojami.

Antžeminiai riebalų skirtuvai gali būti net penkių skirtingų komplektacijų: Base, Prima, Mix, Pump, Pump-M. Kiekvienas modelis pasižymi tam tikromis funkcijomis ir skirtingu aptarnavimu.

Riebalų gaudyklė su penkiomis skirtingomis komplektacijomis

Pirmasis modelis yra Base – ši riebalų gaudyklė yra be priedų. Modelis naudojamas būtent tais atvejais, kai aptarnavimo metu netrukdo galimi nemalonūs kvapai, nes aptarnavimas vyksta nuėmus dangtį rankiniu būdu. Kitas modelis – Prima. Jis skirtas aptarnavimui neatidarant dangčių ir taip taikant nemalonių kvapų prevenciją. Riebalų sluoksnis gali būti stebimas per apžiūros langelį. Susikaupę riebalai šalinami per išsiurbimo vamzdį, na o viską ištuštinus – skirtuvas užpildomas šviežiu vandeniu. Trečiasis modelis – Mix. Šis modelis turi automatinį signalizatorių, kuris praneša kada reikia atlikti aptarnavimą. Pirmiausia yra įjungiama maišyklė, kuri viską susmulkina, sumaišo ir palengvina išsiurbimą, na ir po pilno ištuštinimo – riebalų gaudyklė užpildoma šviežiu vandeniu. Ketvirtasis modelis yra Pump. Ši riebalų gaudyklė yra aprūpinta automatine teršalų šalinimo sistema su ištuštinimo siurbliu. Pasiekus maksimalų riebalų lygį – įsijungia signalizatorius ir operatoriaus pagalba talpykla ištuštinama. Na ir pats naujausias modelis – Pump-M. Šis modelis yra pažangus tuo, jog turi 3-o tipo aptarnavimo sistemą su galingu maišymo-ištuštinimo siurbliu, apžiūros langeliu, išsiurbimo vamzdžiu ir rankiniu pripildymo mazgu. Pirmiausia vyksta maišymas, tuomet išsiurbimas ir galiausiai užpildymas vandeniu. Taigi šie 5 modeliai buvo sukurti tam, kad būtų galima pritaikyti pagal kiekvieno individualius poreikius.

Ar įmanoma, jog kartu būtų įrengtas nuotekų valymo įrenginys ir riebalų gaudyklė?

Taip, įmanoma. Jeigu yra didelis pastatas su intensyviu nuotekų srautu, tuomet yra reikalingas tiek riebalų skirtuvas, tiek nuotekų valymo įrenginys, kad būtų tinkamai išvalytos nuotekos, išvengiama vamzdžių ir vamzdynų užsikimšimų bei netinkamų nuotekų patekimo į aplinką.

Nuotekų valymo įrenginys mažose gyvenvietėse

Paprastai nuotekų valymo įrenginys gali būti įrengiamas įvairiausiose vietose. Tiek sodybose, tiek mažose gyvenvietėse, tiek privačių asmenų gyvenamuosiuose namuose, tiek sodo nameliuose arba dar kitose vietose, kur negalima nutiesti nuotekų vamzdyno ir yra poreikis išvalyti buitines nuotekas. Todėl renkantis nuotekų valymo įrenginį reikėtų pabrėžti kur jis bus naudojamas bei kiek asmenų naudosis pastato vandens ištekliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *